Zayıflama Ürünleri
Cilt Bakım Ürünleri
Diğer Ürünler
Aşk Çerçevesi
99.00 TL


Dermoday Cilt Temizleme Köpüğü 200ml.
21.00 TL

Dermoday Temizleme Serisi:
Dermoday temizleme sütü ve köpüğü,doğal ve temel besleyicileri ciltten uzaklaştırmadan, gün boyu oluşan kir, yağ,toksin ve makyaj kalıntılarının kolay bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur.


Avior Sıkılaştırıcı Jel 150ml
40.00 TL

test

Whey Protein Complex Isolate & Concentrate 950 Gram
89.00 TL

NANOBOLIX %100 WHEY PROTEIN COMPLEX

İZOLE VE KONSANTRE PEYNİR ALTI SUYU PROTEİNLERİ KARIŞIMI

- Yüksek oranlı Amino Asit kaynaklı nitrojen

- Sadece İzole ve Konsantre whey kaynaklı protein

- 0 Laktoz

- 0 Şeker

- 0 Sodyum

- 0 Soya

- 0 Yumurta

Kas yapılandırılması amacıyla gerçekleştirilen spor, egzersiz ve fitnes programları esnasında “yetersiz protein alımı” kas yıkımına yol açacağından, uzun ve ağır antrenmanlara rağmen arzu edilen sonuç elde edilemez. Bu nedenle antrenman periyodunda ve sonrasında oluşan protein ihtiyacını karşılamak ve kas gelişimini hızlandırmak için peynir altı suyu proteinleri, gerek tüketim rahatlığı, gerekse sindirim kolaylığı nedenleriyle neredeyse vazgeçilemez besin kaynağıdır.

NANOBOLIX WHEY PROTEIN COMPLEX dışarıdan destek olarak protein almak isteyen sporcuların ihtiyaçlarına cevap verme amacıyla üretilmiş, esansiyel ve dallı zincirli amino asitler içeren üründür.

NANOBOLIX WHEY PROTEIN COMPLEX %30 oranda izole ve %70 oranda da konsantre peyniraltı suyu tozu proteinlerinin karışımı olarak formüle edilmiş, düşük yağ ve laktoz oranına sahip, ekonomik ancak, kategorik olarak oldukça kaliteli bir üründür.

AROMALAR: Çikolata, Çilek ve Vanilin (Siparişinizin ardından size ulaşıldığında müşteri temsilcilerimize hangi aromayı istediğinizi bildirebilirsiniz.)


KULLANIM BİLGİSİ: Egzersiz öncesi veya sonrası günde bir (1) ölçek (25gr) ürünün, 250ml su ile karıştırılarak alınması tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.

Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz.

HYBRID Ayna
1.00 TL


Göğüs Büyütücü
119.00 TL

Breast Success bir yandan göğüs bölgesini sıkılaştırıp gererken aynı zamanda göğüs dokusunun büyümesini uyararak etki eder. Formülümüz göğüs dokusunun genişlemesine,büyümesine ve gelişmesine yardım eden on üç özel şifalı ot içermektedir. Breast Success pahalı ve tehlikeli ameliyatlara güvenli ve etkili bir alternatiftir.

Ergenlik dönemi sırasında bir kadının vücudu doğal olarak yeni doku gelişimine yardım eden östojen salgılar. Bu hormon kadının göğüslerinin boyutunu,şeklini ve sıkılığını belirler.Bu hormonun seviyesinin düşük olduğu durumlarda az gelişmiş göğüsler ortaya çıkacaktır.B-Success hormon içermeyen bitki östrojenlerinde doğal olarak ortaya çıkan ve vücudunuzu yeni göğüs dokusunun büyümesi için uyaran pito-östrojenler içerir.B-Success güvenle doku büyümesini stimule eder ve sonuçta göğüsler daha büyük,sıkı ve dolgun olurlar.

B-Success göğüs ölçünüzü arttırmak için tamamen doğal bıçaksız bir yöntemdir. B-Success göğüs dokusunun düzenleyen hormonların üretimini çoğaltmanıza yardım eder.Nasıl sağlıklı beslenme vücudunuzu sağlıklı tutarsa B-Success de göğüslerinizin bakımını yapar.B-Success hormonları dengeleyici ve göğüs büyümesini uyarıcı etki yapar.Sonuçta vücudunuz dengeye kavuşup güzelleştikçe kendinizi daha iyi hissedip görünürsünüz.

Domuz Gribi Dezenfektanı 1 litre
34.90 TL

Hand Ethyl-G ile domuz gribinden etkilenmeyin.

Mikroplarla ilk yakınlaşma etkin olarak kullandıgımız ellerimizle gerçekleşmektedir.

Ellerinizi 30 saniye içerisinde mevcut tüm mikroplardan ve domuz gribi virüsünden temizleyebilirsiniz.

Sağlık personeli hasta yakınları.

Gıda sektöründe üretim ve paketleme bölümlerinde çalışanlar.

Bakımevi ve huzur evi çalışanları.

Evde bakım hizmeti verenler.

Kuaförler. bankacılar. döviz bürosu çalışanları.

Enfeksiyondan korunma amacı ile mutlaka kullanmalıdır.

Pure Whey Isolate 950 Gram
102.00 TL

NANOBOLIX WHEY PROTEIN ISOLATE

ULTRA MİKRO FİLTRE İLE ÜRETİLMİŞ, İZOLE PEYNİR ALTI SUYU PROTEİNİ

- En az %95 saflıkta

- Sadece Peynir Altı Suyu kaynaklı, Enzimatik Hidrolize izole protein

- 0 Yağ

- 0 Laktoz

- 0 Şeker

- 0 Karbonhidrat

- 0 Soya

- 0 Yumurta

Kas yapılandırılması amacıyla gerçekleştirilen spor, egzersiz ve fitnes programları esnasında “yetersiz protein alımı” kas yıkımına yol açacağından, uzun ve ağır antrenmanlara rağmen arzu edilen sonuç elde edilemez. Bu nedenle antrenman periyodunda ve sonrasında oluşan protein ihtiyacını karşılamak ve kas gelişimini hızlandırmak için peynir altı suyu proteinleri, gerek tüketim rahatlığı, gerekse sindirim kolaylığı nedenleriyle neredeyse vazgeçilemez besin kaynağıdır.

NANOBOLIX ISOLATE WHEY PROTEIN dışarıdan destek olarak protein almak isteyen sporcuların ihtiyaçlarına cevap verme amacıyla üretilmiş, yüksek oranlarda esansiyel ve dallı zincirli amino asitler içeren, tavsiye edilen servis miktarında toplam 23,60 gram protein barındıran, çok özel bir üründür.

NANOBOLIX ISOLATE WHEY PROTEIN teknik açıdan en iyi yöntem olarak kabul gören ultra-mikro filtrasyon yolu ile elde elde edilmiş, saf enzimatik hidrolize izole peyniraltı suyu tozu kaynaklı, bünyesinde yağ ve laktoz barındırmayan ancak, en az %95 protein oranına sahip olan, çok yüksek kaliteli ve özel bir üründür.

İçeriğinde laktoz veya yağ bulunmayışı sebepleri ile, diğer yöntemler ile elde edilen peynir altı suyu proteinlerine göre çok daha rahat ve hızlı sindirilir.

AROMALAR: Çikolata, Çilek ve Vanilin (Siparişinizin ardından size ulaşıldığında müşteri temsilcilerimize hangi aromayı istediğinizi bildirebilirsiniz.)

KULLANIM BİLGİSİ: Egzersiz öncesi ve/veya sonrası günde bir (1) ölçek (25gr) ürünün, 250ml su ile karıştırılarak alınması tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.

Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz.

Tansalp Isırgan Otlu Bitki Çayı
15.00 TL

İdrar arttıcı, damar büzücü, organizmanın yıkım ürünlerine temizleyici metabolizmayı uyarıcı ve kuvvet verici, idrar yolları iltihabında ödem çözmede faydalıdır.

Isırgan bağışıklık sistemini güçlendirici bitkilerden biridir.

Bu özelliği ile korumada yardımcı olur.

BEAUTYBREAST Göğüs Bakım Kremi
99.00 TL

Yaşlanma süreci ayırım yapmaz ve maalesef bağışlayıcı değildir. Er yada geç tüm kadınları etkileyecektir. Her ne kadar yaşlanma sürecini durdurmak mümkün olmasada, şimdi, Pueraria Mirifica ekstratı içeren ve Nano teknoloji ile desteklenen Beauty Breast Breast Krem ile süreci yavaşlatmak ve hoşlanılmayan etkilerini azaltmak mümkündür…

Göğüsler Nasıl Oluşur ?

Östrojen kadınlarda göğüs gibi ikincil cinsiyet özelliklerinin gelişimini sağlar. Ergenlik çağında hipofiz bezinden salgılanan FSH ve LH hormonları genç kızlarda yumurtalıkları uyararak östrojen salgısını başlatır ve östrojenin etkisi ile göğüslerde büyüme, göğüs başının renginde koyulaşma ve gelişme görülür. Vücut hatları yuvarlaklaşır ve göğüsler dolgunlaşır.

FAKAT, MAALESEF BU DURUM ZAMANLA DEĞİŞİR VE GÖĞÜSLERDE SARKMALAR MEYDANA GELİR…

Tansalp Meyan Köklü
15.00 TL

Yatıştırıcı, uyku getirici, kramp çözücü, kan basıncını düşürücü, şişkinlik giderici, adet dönemi gerginlikleri, sinirsel bitkinlik, korku, gerginlik, stres ve sinirlilik hallerinde büyük bir başarıyla ve gönül rahatlığı ile kullanılabilecek çok değerli bir drogdur.
VALERIAN alımından sonra oluşan rahatlatıcı bir canlılık halidir. Uykuya dalma ve uykuyu sürdürme problemi olanlar kullanmalıdır.

Genelde, sinir sisteminden kaynaklanan tüm rahatsızlıklara ve ağrılara karşı kullanılabilir. Örneğin huzursuzluk, sinirlilik, panik atak, endişe, karamsarlık, baş ağrısı, migren, sinirsel kalp çarpıntıları, histeri, dişilik organı ağrıları, sinirsel mide şişkinlikleri, mide bulantısı, menopoz rahatsızlıkları ve çalışma ortamındaki veya özel yaşamdaki stres hallerine karşı mutlaka kullanılmalıdır.

Günümüzün hızlı ve uğraşı gerektiren yaşam biçiminden kaynaklanabilecek tüm hastalıklar, sinir sisteminin güçlendirilmesi ve dengelendirilmesi ile önlenebilir. Bu hastalıklara, mide ve karın ağrıları, safrakesesi rahatsızlıkları, kalp bölgesindeki ağrılar ve sürekli kabızlık halleri de dahildir.
Panik atakta başarıyla kullanılmıştır.
Özetle, günümüzde yaşam kavgası veren veya özel yaşamında stres yaşayan herkesin onu kullanması çok yararlı olacaktır.

jhkj
0.00 TL


Aminobolix Peptid Form Amino Asit
97.00 TL

NANOBOLIX AMINOBOLIX, AMİNO ASİT TABLET

ENZİMATİK HİDROLİZE, PEPTİD FORM AMİNO ASİT

Ultra filtrasyon ile elde edilmiş, BCAA yönünden zengin, yüksek oranda Glutamin,

Metiyonin, Alanin ve Arjinin içeren, %100 enzimatik hidrolize Amino Asit tableti.

* Tek tablette 2,000mg Amino Asit
* Her tablet, 901mg Esansiyel Amino Asitleri içerir
* Her tablet, 460mg BCAA içerir
* Enzimatik, hidrolize
* Optimum oranlı pozitif nitrojen dengeleyici

NANOBOLIX AMINOBOLIX, Amino Asit Tablet antrenmanlardan amaçlanan sonucun alınabilmesi maksadıyla geliştirilmiş komple amino asit karışımıdır. Her bir tableti 901mg Esansiyel Amino Asitler (EAAs) ve 460mg Zincir Bağlı Amino Asitler (BCAA) ihtiva etmektedir.

NANOBOLIX AMINOBOLIX, Amino Asit Tablet ultra-filtrasyon ile elde edilen yüksek kaliteli enzimatik hidrolize peyniraltı suyu proteini kaynaklı Esansiyel, Yarı Esansiyel ve Esansiyel Olmayan Amino Asit öğelerini bünyesinde barındıran peptid form olarak formüle edilmiş bir üründür. İçeriğindeki toplam nitrojen oranının yaklaşık %20’si Amino Asit kaynaklıdır.

NANOBOLIX AMINOBOLIX, markalı ürünlerde kullanılan enzimatik hidrolize peyniraltı suyu proteini, optimum düzeyde pozitif nitrojen dengesini sağlamaya yardımcı olur, diğer formlara göre daha hızlı sindirilir ve vücut tarafından emilir.

ÜRÜN FORMLARI: 2gr,330 Tablet, HDPE ambalaj

KULLANIM BİLGİSİ: Ana öğünlerden önce birer (1) tabletin ve egzersizden önce veya sonra bir (1) tabletin, su ile alınması tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.
Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz.

Acai Berry
69.00 TL

Acai Berry zayıflama (kilo kaybı) sürecinde yararlı bir bitkisel ürün olduğunu duymuşsunuzdur.Hangi meyve DÜNYADA Number One Superfood ( Bir numaralı süper meyve) lakabı almıştır ki? Bu lakap Acainin zayıflama ürünündeki başarısını gösterir.Acai tableti vücudumuzun metabolizmasını ayarlamada mükemmel bir üründür.

Metabolizmamız da hangi yiyeceği yersek yiyelim vücudumuzda enerji olarak yakılır. Yediğimiz yiyeceklerin enerji kısmını vücudumuz yaktıktan sonra kalanı vücudumuzda yağ olarak kalır. Bu durum bizim kilo almamıza ve vücudumuzun yağlanmasına sebep olur. Ancak Acai tabletlerini kullanmaya başladığımızda vücudumuzun yakamadığı yağları acai tabletleri sayesinde yakar ve enerjiye dönüştürebiliriz. Bu şekilde vücudumuz çok daha sağlıklı ve zinde kalır.
Bu şekilde de hızlı bir şekilde zayıflamaya başlamız oluruz.

Amazonlarda bulunan acai palmiyesi olarak bilinen euterpe cinsi siyah üzüme benzeyen bir meyvedir. Bu meyve ağacında çok fazla acai meyvesi bulunmaktadır. Acai meyvesi püre yapıldıktan sonra %80 meyve püresi olarak ayrılır. Kalan %20 civarında atığı kullanılmaz. Piyasaya da acai meyvesinin püre hali satılmaktadır. Acai püresini tablete ve bitkisel ürünlere dönüştürürken hiçbir kimyasal işlemden geçmez. %100 doğaldır.

Şimdiye kadar bir çok diyet formülüyle hayal kırıklığına uğradığınızı biliyoruz. Siz yinede ACAIye bir şans verin. Deneyin ve hayatınız değişsin. Geçici değil kalıcı çözümü keşfedin.

ACAİ hayatınızın bir parçası olacak.

Dünyada En sağlıklı meyve olarak ün yapmıştır. Ve birçok araştırma sonucu da bunu desteklemektedir. Şu anda dünyadaki lakabı NUMBER ONE SUPERFOOD olarak adlandırılmaktadır. İçinde bulunan C vitamini, B1 ve B2 vitaminleri ile en sağlıklı meyve olarak gösterilmektedir.

Dermoday Cilt Temizleme Sütü
19.00 TL

Dermoday Temizleme Serisi:
Dermoday temizleme sütü ve köpüğü,doğal ve temel besleyicileri ciltten uzaklaştırmadan, gün boyu oluşan kir, yağ,toksin ve makyaj kalıntılarının kolay bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur.Formülünde etkin dozda kullanılan

Avior Salyangoz Kremi
27.00 TL

test

İran İksiri Kilo Aldırıcı
65.00 TL

Mucize iksir İranlı bir aktar tarafından sadece bitki kökleri kullanılarak elde edilmektedir ve eşi benzeri yoktur. Diğer kilo aldırıcı ürünlerin aksine mucize iksirden az miktarda kullanmak kafi gelmektedir. Sabah ve akşam olmak üzere 1 bardak süte yada meyve suyuna sadece 1 çay kaşığı katılarak içilmektedir.

Mucize iksirden tat yada koku almazsınız. Sanki sadece süt yada meyve suyu içmiş gibi olursunuz. Sütle alındığında sadece ağızda hindistan cevizi kırıntısı alınmış hissi verebilir, meyve suyu ile alındığında ise hiçbir koku yada tat almazsınız.

Mucize İksiri kullanmaya başladıktan itibaren ilk günden başlamak üzere müthiş bir şekilde açlık hissedeceksiniz ve normalin 2-3 katı yemeye başlayacaksınız.

Yediğiniz herşeyden olağanüstü zevk alacaksınız. Birşeyler yemek sizin için zevke dönüşecek. Tabağınızda asla yemek bırakmayacaksınız ve bunu zevkle yapacaksınız.

Kilo almaya başlayacaksınız, enerjiniz aratacak ve hayata daha pozitif bakacaksınız.

X-TRA GEL
69.00 TLAraştırmalara göre kadınların % 85 - % 98′inde belirli ölçüde selülit ve bölgesel yağlanma olduğunu göstermektedir. Dolaşım ve hormonal bozukluklar, çevresel faktörler,X-TRA GEL sağlıksız beslenme sonucu meydana gelen selülitler ve bölgesel yağlanmalar ciltte pütürlü, sertleşmiş ve muntazam olmayan ‘portakal kabuğu’ şeklinde istenmeyen bir görüntüye sebep olur.

NuSlank X-Tra Gel, formülündeki guarana ve diğer bitkisel polifenollerin etkisi ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, bu bölgeleri sıkılaştırmaya, bölgesel incelmeye yardımcı olur ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmaya yardımcı bir üründür.

Deri altı yağ hücrelerinin gereğinden fazla miktarda büyüyerek; kan ve lenfatik dolaşım üzerine baskı yapması sonucunda; dolaşımın bozukluğu meydana gelir. Bozulan dolaşım, deri altı dokularında sıvı birikimine ve bağ dokuların yeteri derecede beslenememesine yol açar. Bu da deride selülit görünümüne neden olur.

Selülit görünümü, genetik faktörlere, hormonal düzensizliklere, yanlış beslenmeye, aşırı strese, hareketsizliğe ve yorgunluğa bağlı olarak ortaya çıkar. NuSlank X-Tra Gel, deri yüzeyinde belirmiş portakal kabuğu görünümünün azaltılmasına, selülitlerin giderilmesine yardımcı olur.

Bölgesel yağlanma ise, vücudumuzdaki bazı bölgelerin daha fazla yağlanması, bu bölgelerde yağ hücrelerinin sayısı ve hücre büyüklüğünün fazla olmasıdır. Kadınlarda bölgesel yağlanma genellikle karın, bel, basen, kalçalar, iç uyluk, dış uyluk, diz içi,üst kolda meydana gelir. NuSlank X-Tra Gel, bölgesel incelmeye yardımcı olarak, göbek , bel, basen bölgelerinizdeki yağlanmalardan kurtulmanıza yardımcı olur.

NuSlank X-Tra Gel,
» Hollanda’da üretilip Türkiye’de satışa sunulmuştur. Formülündeki maddelerin etkileri ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, bu bölgeleri sıkılaştırmaya, bölgesel incelmeye destek olur ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmada yardımcı bir üründür.
» X-Tra Gel doğal içeriğiyle belli bölgelerdeki yağ birikimi ve selülit görünümünün azaltılmasında etkindir.
» Siz uyurken, tatildeyken ya da çalışırken, gösterdiği etki sayesinde incelme ve sıkılaşma tüm gün boyunca devam eder.

Nanobolix Aminobolix BCAA
59.00 TL

NANOBOLIX AMINOBOLIX BCAA KAPSÜL

BCAA (DALLI ZİNCİRLİ) AMİNO ASİT

Ağır egsersizlerde maksimum etki için, 2:1:1 oranlı formül

- Her servis miktarı (2 Kapsül) 1000mg BCAA içerir

- Enzimatik Hidrolize

- L-İzolösin 500mg

- L-Valin 250mg

- L-Lösin 250mg

NANOBOLIX AMINOBOLIX BCAA 2:1:1 oranı ile optimum düzeyde L-Isoleucine, L-Valine ve L-Leucine ihtiva etmektedir. Dallı Zincirli Amino Asitler tempolu ve ağır eksersiz esnasında enerji üretimi destekler ve kas kütlesinin artmasına yardımcı olur.

NANOBOLIX AMINOBOLIX BCAA içeriğinde bulunan L-Isoleucine, L-Valine ve L-Leucine protein ağırlıklı beslenme sonrası gerçekleştirilen eksersizlerde, kaslarca ihtiyaç duyulan Amino Asitlerin neredeyse tamamını tek başına karşılar.

NANOBOLIX AMINOBOLIX BCAA ihtiyaç fazlası proteinlerin kullanılarak kas dokularında meydana gelen yıpranma ve bozulma anlamına gelen Katabolik Metabolizmanın önlenmesinde de yardımcıdır.

ÜRÜN FORMLARI: 500mg, 200 Kapsül, PET ambalaj

KULLANIM BİLGİSİ: Günde iki (2) kapsülün, egzersiz öncesi veya sonrasında su ile beraber alınması tavsiye edilir. B6 vitamini ile birlikte tüketilmesi tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.
Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz.

Lecibol A 40 Kapsül
50.00 TL

Beyin hücrelerini yenileyerek zekasal performansı destekleyip, zihinsel yorgunluğa karşı çıkan doğal bir üründür.

“Beyinsel Yorgunluğa Paydos!”


32 yetişkinde iki ay düzenli kullanım sonrası;

• Yorgunluk şikayetlerinde % 76 azalma
• Düzensiz ruh halinde % 74 azalma
• Düzensiz zekasal işlevlerde % 78 azalma
gözlenmiştir.

• Mevsim geçişlerinde sebepsiz zihinsel yorgunluk yaşayanlar,
• Alanlarında başarılı olmak isteyenler,
• Sağlıklı ve uzun yaşamak isteyenler.

Allah Lafzı
59.00 TL


Kalpli İsimli Saat
79.00 TL


Tansalp Melisalı Stres Tansiyon
15.00 TL

Sinir, stres, uyku düzeni bozukluğu, sedef, mantar, egzama, sinirsel hastalıklar, stresten dolayı dökülen saçlar, migren (her türlü baş ağrıları, kalp ağrıları, karaciğere bağlı hastalıklar, şeker, tansiyon, alerjik durumlarda, sinüzitte) faydaları görülmüştür.

Gümüş İyonu
43.00 TL

test

Lady Secret Vajina Daraltıcı
78.00 TL

St. Botanica Lady Secret Serum; Vajinayı sıkılaştırır ve yeniler...
Lady secret serum sizi tamamen gençleştirir ve vajinanın sıkılaştırılması ile hassasiyetini artırır. İçeriğinde vajinal kuruluk probleminin çözümünde ve yeniden ıslaklık kazanmasına yardımcı olan çeşitli tropikal bitki ekstreleri ve fito-östrojen bulunmaktadır.
St Botanica Lady Secret ile genç yaşlardaki hazzı yeniden hissedin.
Nasıl etki eder?
Lady Secret Serum (Bitkisel vajina daraltıcı) 30 dakika içerisinde etkilerini gösterir. Vajina içerisinde daralmayı ve G-noktası duyaranlarının hissiyat hassaslığını hissedebilirsiniz. Kremin düzenli uygulanması daralma hissini ve vajina hassasiyetini artıracaktır. Lady Secret Serum (Bitkisel vajina daraltıcı)?un etkisini daha iyi görebilmek için vajinanın hemen su ile yıkanmaması tavsiye olunur.
İçerikler: Pueraria Mirifica and tropical herb extracts, Carbopol, Water, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene and etc.
Uygulama: Günlük temizlemeden sonra, güzelce yıkanmış el ile serumu vajinanın üstüne nazikçe uygulayınız. Uygulamadan sonra su ile durulamayınız.
Serum : 5 ml.


Mekanizma nasıl işler?
Lady Secret Serum vajina duvarlarının ıslanması ve tonlanması ile çalışır. Kendi doğal ıslaklığınızın artması ve devam etme yeteneğini geliştirir. Östrojen salınımı için Bartolon bezinin salgılanmasını artırır, böylece vajina duvarlarının kalınlaşmasını ve vajinal kuruluk probleminin çözümünde ıslaklığın yeniden kazanılmasına yardım eder.

-Vajinanın esnekliğini yeniler- istenmeyen kokuyu engeller- vajinayı sıkılaştırır ve form verir.
-Daha fazla zevk ve rahatlık sağlar
-Fazla mukusu azaltır.
-Östrojen salınımını artırır.
-Kadında libido artışı sağlar
-Vajinal salgıyı artırır- ıslaklığı tekrar oluşturur- vajinal kuruluk problemini çözer.
-Seksüel zevkin şiddetini artırır.

PUERARIA MIRIFICA vajinal kuruluğa etki eder. Vajinal kurulu engeller ve buna karşı korur.
Vajinal kuruluğun kısa süreli etkileri; kaşınma, hassasiyet kaybı, iritasyon, genel rahatsızlık. Devam eden kuruluk mantar enfeksiyonlarına ve vajinit?e öncülük eder. Çok yoğun fitoöstrojen konsantrasyonundan dolayı PUERARIA MIRIFICA fiilen bir kadının kendi nemi gibi hareket eder. PUERARIA MIRIFICA östrojen salınımı için doğal bir şekilde bartolon bezinin salınımı artırarak kadının doğal ıslaklığını yeniler. Fitoöstrojenler, östrojen benzeri biolojik özellikler göstererek vajinaya kan akışını artırır. PUERARIA MIRIFICA ?nın düzenli ve sürekli kullanımı vajinal dokunun büyümesi, güçlenmesi ve elastikiyetinin artmasına yardımcı olabilir.

Vajinal daralma
Doğumdan sonra vajinada genişlemeler meydana gelebilir, ve erkeklerde yaşa bağlı olarak, ereksiyon ve ayrıca cinsel gücün azalmasına etki eden testesteron seviyelerinde ki düşüş ile yeterli boyuta ulaşamayabilir. Vajinal daralma sayesinde hem bayan hem erkekte zevk artışı sağlanır.

Doğum ve yaş ile birlikte pelvik kasları gevşer, vajinanın iç ve dış ölçülerinde artış olur. Zorlanmalar ciddi genişlemelere, yırtıklara, kesiklere neden olabilir ve pelvik?in işlevinin zayıflamasına neden olur.

Tansalp Civanperçemli
15.00 TL

Adet kanamaları düzensizliği, Yumurtalık iltihaplanmaları (oturma banyosu yapılır), Yaşlı kişilerin ve çocukların yatağa işeme problemlerine karşı ve dölyatağı (rahim) akıntılarında da başarılı olabilir.
Miyomlar da (Kas yapılı urlar), doktor kontrolünün olumlu bir sonuç vermesine kadar, uzunca bir süre her gün bu karışıma oturma banyoları alındığında yok olabilirler.
Menopoz döneminde de kadınlar sık sık bu çayı içmelidirler.
Bu durumda iç huzursuzlukları ve daha başka rahatsızlıklarla karşılaşmayacaklardır.
Kas ve organ yorgunluklarında ve kansızlık hallerinde de yardımcı olur.
Zor doğum yapan ve düşük yapmaya yatkın kadınlarda, doğum yaralanmaları ve dölyatağı gevşekliğinde, dölyatağı kasları yorgunluğunda en önde gelen yardımcıdır.
Bedende yağ birikimine karşı başarıyla kullanılabilir. Günde 2-3 bardak çay uygundur.
Uyku düzensizliği çekenlere de çok yardımcı olabilir.
Kanın kafaya sancılı biçimde basıncı, Baş dönmesi, Bulantı , Göz sulanması eşliğindeki göz rahatsızlıkları, Göz sancıları, Burun kanaması, Hava şartlarından kaynaklanan migren krizi durumlarında faydalıdır.

ECHINACEA Hastalıklara Direnç
35.00 TL

Echinacea bitkisinin köklerinin kapsül formudur.


Bağışıklık sisteminizin doğal güçlendiricisi!


Akyuvarların sayısını yükseltir.
Akyuvarları enfeksiyon bölgesine yönlendirerek bakteri ve virüslerin yok edilmesine yardımcı olur.
Mikroorganizmaların dokulara yayılmasını önler.
Lenf sistemini korur.


Argan Yağı
79.00 TL


LW6090, Bitkisel Zayıflama
50.00 TL

LW6090, içerisindeki vitamin, mineral ve antioksidanlarla sağlıklı bir şekilde kilo verilmesine yardımcı olan bir üründür, Formülasyonda bulunan krom, insan organizmasından karbonhidrat metabolizması için önemlidir.

Kolesterol, yağ ve protein sentezi için hayati bir mineral olan krom, kan şekeri düzeyinin sabit kalmasını sağlar.

Kromun osteoporozla savaşta ve yakalanmayı geciktirmede etkili olduğu, ayrıca kas oluşumunu da etkilediği bilinmektedir.

HHS Bitkisel LW 6090'ın içerisindeki L-Carnitine'nin vücuda başka hiçbir besin maddesinin yapamadığı bir görevi vardır.

Vücuttaki yağarın hızlı bir şekilde yakılmasını sağlar. Bu nedenle de enerji açığa çıkar. Pek çok araştırma L-Carnitine'nin spor dayanıklılığın arttırmada faydalı olduğunu göstermiştir.

HHS LW6090 enerji üretimindeki rolü, erkeklerde üretkenliğin artmasında destek olması açısından da önemli bir yeri tutmaktadır.

Likopen çok güçlü bir antioksidandır ve zarar görmüş hücreleri onarmaya yardımcı olur.

Yeşil çay cildi sıkılaştırır, zayıflama sürecinde cilt sarkmalarını önler.

Yılan yağı şampuanı, Tala
19.00 TL

Güçsüz ve zayıf saçları güçlendirir çabuk ve hızlı uzamasını sağlar. İrsi olmayan dökülmelerde saçların yeniden çıktığı,irsi dökülmelerde önce bölgede tüylenme olduğu ve zamanla saç çıktığı gözlenmiştir.
Mevcut olan saçların kesinlikle dökülmesini önler. Kadın ve Erkeklerde rahatça kullanabilirsiniz.

Etkisi kanıtlanmış olan bu ürün için yapılmış olan kullanıcı yorumlarını mutlaka inceleyiniz.
Saç çıkarma ve saç dökülme için şimdiye kadar harcamış
olduğunuz servet için kendinize kızacaksınız.

Uyarı: Lütfen başarısını sizde diğer kullanıcılar gibi saklamadan diğer insanlarla paylaşın!

Saçlarınız artık dökülmesin!

Yılan yağı tamamen doğaldır. İçeriği bitkisel olarak güçlendirilmiştir.

Bu ürün ile saç dökülmesi gibi sorunlardan kurtulduğunuz gibi daha önce kaybettiğiniz saçlarınıza çok kısa sürede kavuştuğunuzu göreceksiniz. Ürün diğer ürünler gibi
zaman harcatmadan uygulanır.

Zaman kaybetmeden ve zahmetsizce kayıp ettiğiniz saçalara kavuşmak istemez misiniz?

Cevabınız evet ise lütfen şimdi siparişinizi verin. Bu ürünün başarılı kullanıcıları arasında sizde yerinizi alın. Lütfen kullanıcı yorumlarını ve resimlerini inceleyiniz.

Lütfen bu uyarımızı dikkate alıp tanıdığınız diğer kullanan kişilere iletiniz.

HerbaleX Kilo Aldırıcı
39.00 TL

Kilo Aldırıcı Herbalex

Bakanlık onaylı Herbalex ile aşırı zayıflığa son verin! İdeal kilonuza ulaşmada yardımcı ürün Herbalex'i düzenli kullanımınız sonucunda sağlıklı bir şekilde kilo alarak hayal ettiğiniz ölçülere sahip olabilirsiniz.

İçeriğindeki karbonhidratlar sayesinde kilo alma güçlüğü çekenlerde, kilo alımını arttırıcı etkisinin yanı sıra; süt proteinleri sayesinde kas gelişimini desteklemektedir.

Spor yapanların özel beslenme ihtiyacını karşılamaya ve performanslarını en yi düzeyde gösterebilmelerine yardımcı olmak amacıyla özel olarak formüle edilmiş bu ürün, fiziksel aktivite öncesi karbon hidrat depolarını arttırmak ve fiziksel aktivite sonrası toparlanmayı hızlandırmak amacıyla yüksek miktarda karbonhidrat içerir.

Her 100 g için Enerji ve besin öğeleri

Enerji Değeri 387,96 kkal / 1647,28 kj

Protein 14,4g

Toplam Yağ 1,2g

Karbonhidratlar 79,8g

Yüksek miktarda karbonhidrat içerir.

İçindekiler

Maltodekstrin; Doğal mısır nişastasından elde edilen, tatsız ve kolay sindirilebilen bir karbonhidrattır.

Whey Protein; Peynirin mayalanması sırasında oluşan peynir altı suyu kullanılarak imal edilen bir proteindir.

Dekstroz; Genel olarak üzüm şekeri veya kan şekeri olarak anılan dekstroz, doğada geniş çapta bulunan bir şekerdir. Dekstroz nişastanın hidrolize edilmesinden sonra, saflaştırılması, konsantre edilmesi ve sonra da kristalleştirilmesi ile üretilir.

Fruktoz; Pek çok gıda maddesinde bulunan basit bir şekerdir. Bal, kiraz, ağaç çileği, böğürtlen gibi ağaç meyvelerinde ve tatlı patates, pancar, havuç, soğan gibi kök sebzelerde doğal olarak bulunur.

Vanilya Tozu; Tatlandırıcı vanilya.

Guar Gum; Hindistan, Bangladeş ve Pakistan?da binlerce yıldır yetişen bitki tohumlarının öğütülmesiyle açığa çıkan endospermden elde edilmektedir. Toz haldeki guar gum soğuk suda çok iyi hidratlanabildiğinden geniş bir kullanım alanına sahiptir. Soslarda, içeceklerde, süt ürünlerinde, ilaç sanayiinde, kozmetik ürünlerinde kıvam verici olarak, dondurmada ise buz kristallerinin oluşumunu önlemek ve sağladığı ağız dolgunluğu ile yağ ikame edici olarak yaygın kullanımı vardır.

Herbalex Kullanımı
Günde iki defa 2-3 çorba kaşığı (48 g) Herbalex 250 ml (1 su bardağı) süt veya meyve suyu ile karıştırılarak içilir.

Aşk Aynası
69.00 TL


Dermoday Eye Restoring Cream 15ml. (Göz Çevresi Botox Kremi)
59.00 TL

Dermoday Eye Restoring Cream, göz çevresinde oluşan kırışıklık görünümünün düzenlenmesi ve göz çevresinin güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korunması için özel olarak formüle edilmiş bir peptid kremidir. Ürünün kullanımından itibaren ilk 7 dakika içerisinde göz çevresi dokusunun elastikiyet kazanmasına, ışıldamasına ve sıkılaşmasına belirgin ölçüde yardımcı olur. Ancak optimum sonuç alınabilmesi için ürünün en az 30 gün boyunca, tavsiye edilen şekilde ve düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

HydraX - Nuri Alço Aşk Kapsülü
69.00 TL

Hydrax Aşk Kapsülü (Nuri Alço)

Nuri Alço'nun Tercih Ettiği Bir Numaralı Formül Hydrax!

Erkeklerin Vazgeçilmezi HydraX


Günümüzde dünya genelinde erkeklerin neredeyse yarısında zaman zaman görülen cinsel sorunlar genel olarak can sıkıcı olabilmekte ve iş dünyasında ve genel yaşamda dahi erkeklerin performansını ve başarısını etkileyebilmektedir. Dünya genelinde 40 – 70 yaş arası erkeklerin yaklaşık % 60’ lık bir kısmının genel sorunu empotans (Cinsel organ sertleşme problemi) ve partner ilişkisini olumsuz yönde dahi etkileyebilen erken boşalma problemi en sık görülen sorunlardır. Bu ve bu gibi sorunları tetikleyen nedenler ise oldukça karışıktır.

Çiftler arasındaki uyumsuzluk problemi ve cinsel iletişim sorunları, eşin herhangi bir cinsel probleminin olması, performans anksiyetesi, psikiyatrik rahatsızlıklar yorgunluk ve stres, aşırı alkol yada ilaç kullanılması, hamile kalma korkusu yada evlilik öncesi ve dışı ilişkiler ile travmatik cinsel yaşantı bu zemini oluşturan başlıca nedenler arasında sayılabilir.

HydraX bu tip sorunların kısa vadede çözüme kavuşturulması için geliştirilen bir bitkisel gıda takviyesidir. İçeriği ve özel formülizasyonu ile erkeklerin cinsel problemlerini çözüm odaklı hedefleyen ve aşağıdaki sıkıntıların giderilmesine yönelik bitkisel ekstreleri barındıran bir üründür.

• Cinsel isteksizlik ve soğukluk;
• Cinsel tatminkarsızlık;
• Erken boşalma sorunları;
• Sebepli / sebepsiz empotans (İktidarsızlık);
• Sperm yetersizliği durumu;
• Üreme sisteminin yetersizliği;
• Cinsel organ küçüklüğü;

HydraX, düzenli olarak kullanıldığında bu tip sorunların giderilmesine vesile olabilecek biçimde geliştirilmiş bir üründür.

İlk 3-5 gün arası bu zindelik yerini usulca cinsel zindeliğe terk edecektir. Tüm cinsel sorunlarınız önerilen kullanım periyodu içerisinde yok olacak, düzenli kullanımınızı tamamladığınız zaman kendinizi daha zinde, mutlu ve daha çevik hissedeceksiniz! Partnerinizle uzun ve inanılması güç geceler yaşamak artık elinizde. Fantezilerinizi doyasıya yaşamak için HydraX sizin için geliştirildi.

Cinsel yaşamınızda sizi üzen, sıkan yada geren problemlerin önüne sadece HydraX kullanarak geçebilir, bu potansiyel cinsel güç arttırıcı sayesinde, egzersizlerle de destek vererek cinsel organınızın eskisinden daha sert, güçlü ve uzun olmasını da sağlayabilirsiniz. HydraX, sizi, sizin istediğinizden de öte bir performansa doğru hızla yola çıkartabilir!

HydraX'ın İçeriği?

HydraX New Ginseng Formula, aşağıdaki bitkisel ekstreleri içerir;

Çoban Çökerten – Demir Dikeni (Tribulus Terrestris) Ekstresi : 220 Mg.

Kırmızı Kore Ginsengi (Panax Ginseng) Ekstresi : 180 Mg.

L-Arginine (HCL) Monohydrochloride : 80 Mg.

Mabet Ağacı (Ginkgo Biloba) Ekstresi : 40 Mg.

Cüce Palmiye – Saw Palmetto (Serenoa Repens) Ekstresi : 40 Mg.

Alıç (Crataegus Sp.) Ekstresi : 40 Mg.

Çinko (Zinkum) Ekstresi : 5 Mg.

HydraX'ın etkileri?

HydraX, içeriğindeki özel bitki ekstreleri ile en kısa zamanda en yüksek etkiyi alabilmeniz ve neticeye en çabuk yoldan ulaşabilmeniz için geliştirilmiştir.

Partnerinizle mutlu dakikalar, huzurlu geceler yaşamanız ve fantezilerinize doruk noktasında ulaşmanızı sağlamak için geliştirilmiştir.

Ürünü kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren müthiş bir zindelik duygusu ve kudret hissedeceksiniz. İlk 3-5 gün arası bu zindelik yerini usulca cinsel zindeliğe terk edecektir.

Düzenli kullanımınızı tamamladığınız zaman kendinizi daha zinde, mutlu ve daha çevik hissedeceksiniz!

Cinsel problemlerin tümünün çözüme kavuşması için toplamda 60 ile 90 gün arası (Metabolizma hızına bağlı olarak 2 veya 3 kutu) kullanım önerilmektedir.

HydraX Nasıl Kullanılmalı?

HydraX, Vegetable (% 100 bitkisel muhafaza) yöntemiyle geliştirilmiş kapsüller içerisinde mucize etken maddesini barındırır.

Ürünün rutin ve düzenli olarak her gün 2 kapsül kullanılması tavsiye edilmektedir. HydraX kapsüllerinden maksimum verim alabilmeniz için lütfen 2 bardak (mümkünse ılık) su ile yutunuz.

Sabah : Aç karnına 1 Kapsül
Akşam : Aç Karnına 1 Kapsül

Şeklinde kullanılmalıdır.

Kullanım talimatlarına uyulması, ürünün azami ve ivedi etki gösterebilmesinde olmazsa olmaz şarttır.

Not : Tedavi görüyorsanız doktor veya diyetisyeninizin tavsiye ettiği biçimde kullanınız.

HydraX Hakkındaki Uyarılar

HydraX, metabolizma hareketlerini ve kan dolaşımını hızlandırıcı etkiye sahip olduğu için aşağıda belirtilen kimseler tarafından kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Kalp, damar ve yüksek tansiyon hastalarının;

Tiroid fonksiyonu bozukluğu olan kişilerin;

Böbrek ve karaciğer yetmezliği olanların;

16 yaşından küçük, 65 yaşını aşmış kişilerin ürünü kullanmaları tavsiye edilmez!

Çocukların ulaşamayacağı yerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

HydraX Hakkındaki Tavsiyeler

HydraX NGF ürününden maksimum verimi alabilmek için aşağıdaki tavsiyelerimizi yerine getirmeniz oldukça önemlidir;

İçki ve sigara tüketiminiz var ise HydraX kullanım döneminde minimum düzeye indirmeniz tavsiye edilir;

Lütfen dengeli beslenmeye dikkat ediniz. En azından öğünlerinizi aynı saatlerde almaya özen gösterebilirsiniz. (Örn: sabah: 08:30 / Öğlen: 12:30 / Akşam: 20:30 gibi)

Afrodizyak özelliği olduğu bilinen meyvelerin tüketilmesi tavsiye edilmektedir. (Örn: Kayısı, Avokado, Ananas, Yaban Mersini vb.)

Ürünü kullanım amacınız penis geliştirme ise düzenli olarak egzersiz hareketleri yapmanız önerilir.

Valensey
30.00 TL

Valensey Yılan Yağı Şampuanı içeriği Propolis Özü ile güçlendirilmiş, kepeği ve saç dökülmesini önleyici şampuan.

Şampuan saçtaki yağ, kir, deri parçacıkları, kepek, çevreden bulaşan tozlar ve diğer kirli parçacıkların, su yardımı ile saçtan ayrılarak, saçın temizlenmesini sağlayan, su ile temas ettiğinde köpüren bir temizlik maddesidir.

Geleneksel Çin tıbbında kullanılan Yılan yağı mucizesi şampuan formu ile saç sağlığınız için sizlere kullanım kolaylığı sağlar.

Domuz Gribi Dezenfektanı 5li
29.90 TL

Hand Ethyl-G ile domuz gribinden etkilenmeyin.

Mikroplarla ilk yakınlaşma etkin olarak kullandığımız ellerimizle gerçekleşmektedir.

Ellerinizi 30 saniye içerisinde mevcut tüm mikroplardan ve domuz gribi virüsünden temizleyebilirsiniz.

Sağlık personeli. hasta yakınları.

Gıda sektöründe üretim ve paketleme bölümlerinde çalışanlar.

Bakımevi ve huzur evi çalışanları.

Evde bakım hizmeti verenler.

Kuaförler. bankacılar. döviz bürosu çalışanları.

Enfeksiyondan korunma amacı ile mutlaka kullanmalıdır.

Her paket 5 Adet ürün içerir.

1 Adet Sipariş verdiğinizde 5 Ürün Gönderilir.
2 Adet Sipariş verdiğinizde 10 Ürün Gönderilir.
3 Adet Sipariş verdiğinizde 15 Ürün Gönderilir.
4 Adet Sipariş verdiğinizde 20 Ürün Gönderilir.

İdasil Hemoroid
69.00 TL


3D Kapak
39.00 TL


Clavis Panax
119.00 TL


Tansalp Ebegümecili
15.00 TL

Tansiyon düzenleyici etkileri: Yüksek tansiyonu aşağı indirirken, düşük tansiyonu da yükseltir. Böylece kalbiniz ve kan dolaşımınız normale döner. Kalpteki ritm bozukluğu giderilir. Kalp krizi riskini azaltır. Eğer geçirilmiş bir kalp krizi varsa en az 2 kutu Tansalp kullanılması önerilir. Kanın kafaya basıncı, kulakların uğuldaması ve görme bozuklukları gibi tansiyon dengesizliğinden kaynaklanan belirtiler de düzene girer. Damar sertliğinde ve tıkanmasında oldukça etkilidir. Kan durdurucu ve varis, basur, varikosel gibi damar problemlerini tamir etme özelliği vardır. İki kutu Tansalp bitirdiğinizde Kan dolaşımı ve tansiyon, bu 6 hafta içinde normale dönecektir. Bu durumun değişmemesini sağlamak için, yıl boyunca, Tansalp içilmelidir. Tansalp gittikçe ayran gibi milli içeceğimiz haline gelmektedir. Tansalp?in önemli yanı ise, yan etki, alışkanlık veya bağımlılık yapacak herhangi bir madde taşımamasıdır. Tansalp'in içeriğinde bulunan quercetin, flavonoid bir antioksidandır. Flavonoidler, kan damarlarının düz kasını düzenleyen bir kimyasal olan nitrik oksid kontrolüne yardım ederler. Nitrik oksid düzeyleri çok yüksekse eğer, temel organlara kan akışı yetersiz olabilir ve kalp krizi, felç ve iktidarsızlık gibi ciddi sonuçlar doğurabilir.

Psikolojik durumu düzenleyici etkileri: Zihinsel ve bedensel yorgunluk, huzursuzluk, korku, gerginlik, endişe, karamsarlık, anksiyete, sinirlilik, histeri, panik atak, kapris, alınganlık durumlarında çok faydalıdır. Tansalp?i düzenli kullananlarda sabah dalgınlık ve yorgunluğun aksine, rahatlatıcı bir canlılık olarak görülür. Uykusuzluk durumlarında çok etkilidir. Spazm, ağrı ve gerginliklerde rahatlatıcı etki gösterir. Sinirden kaynaklanan baş ağrısı, migren, mide ve karın ağrıları, safrakesesi rahatsızlıkları, kalp bölgesindeki ağrılar ve sürekli kabızlık mide bulantısı, mide şişkinlikleri, kalp çarpıntıları, kadınlardaki rahim ve kasık ağrıları, menopoz rahatsızlıkları ve stres hallerine karşı başarıyla kullanılabilir.

Hormon ve salgıları düzenleyici etkileri: Hormon dengesinin bozuk olduğu hallerde Tansalp çok başarılı olur. Salgı sistemini düzenleyici özelliğe sahiptir. Dengeyi koruyucu olarak da kullanılır. Oldukça ender görülen gözyaşı azlığı durumunda da çok iyi sonuçlar alınabilir. Tansalp?te bünye düzenini normalleştiren maddeler bulunduğu için, günümüzün modern yaşam biçiminde, insanlığın bu tür yardımcılara gerçekten ihtiyacı var. Tansalp?i en az 21 gün sabah akşam düzenli kullandığınızda çalışma gücünüzü tam anlamıyla kazanabileceksiniz. Ayrıca son bilimsel çalışmalarla Tansalp?in antitümöral ve kansere karşı etkileri de gittikçe daha belirgin hale gelmektedir.

Kadınların özel günlerini düzenleyici etkileri: Adet sancısı, adet görme düzensizlikleri, aşırı adet kanamaları ve loğusalık kanamaları Tansalp?in kan durdurucu ve ağrı kesici özellikleri sayesinde kontrol altına alınmış olur. Menopoz döneminde, kalp çarpıntısı ve düzensizlikleri, duygu coşkunlukları, korku ve soluk alma zorluklarına karşı, en az üç kutu Tansalp bitirilmelidir. Böylece tüm bu rahatsızlıklar, düzensizlikler sona erecektir. Kemik erimesi, kireçlenme gibi sorunlar da ortadan kalkacaktır. Kadının kısırlığına da yardımcı olabilir. Erkeklerde ise sperm yapıcı ve afrodizyak etkileri önemlidir.

Mikrop öldürücü ve hücre yenileyici özellikleri sayesinde; mukoza iltihaplarında, gastrit, mesane iltihabı, mide ve bağırsak mukoza iltihabında, ağız boşluğu iltihabında ve mide ve bağırsak ülserinde başarıyla kullanılabilir. Ayrıca, solunum sistemine olumlu etkileriyle öksürük ve aşırı ses kısıklığında özellikle önerilir. Balgam söktürücüdür. Gırtlak ve bademcik iltihabı ve ağız kuruluğunda da başarıyla kullanılabilir. Nefes darlığına yol açan akciğer amfizemi bile iyileştirilebilir. Kaşınan ve yanan deri alerjilerinde, yaralarda, çıbanlarda, şiş ayak ve ellerde kullanılır. Tansalp?in bileşimindeki doğal maddelerin varlığı için Yüce Yaratıcıya edeceğimiz teşekkürler hiç bir zaman yeterli olamaz.

HİPERTANSİYON MUTLAKA TEDAVİ EDİLMESİ GEREKEN CİDDİ BİR PROBLEMDİR.
Literatüre göre, ortalama sistolik kan basıncı 140'ın veya diastolik kan basıncı 90'ın üzerinde olan hastalarda koroner arter hastalığı çok belirgin bir şekilde ilerlemektedir. Halbuki mevcut hipertansiyon tedavi kılavuzlarında önerilen 140/90'nın altına ulaşma hedefi idealden uzaktır. Araştırmalar gösteriyor ki, daha düşük kan basıncı seviyelerinde (tercihen 120/80'in altı) koroner damar hastalığı daha iyi kontrol altında tutulmakta ve hatta birçok hastada gerileyebilmektedir. Dolayısıyla, koroner hastalığı olan kişilerin, örneğin kalp krizi geçirmiş, by-pass ameliyatı olmuş veya damarlarına balon-stent ile müdahale edilmiş hastaların kan basıncı seviyelerinin, hayat tarzı değişiklikleri (az tuzlu diyet, egzersiz, sarımsak, omega3 vs), tansiyon ilacı tedavileriyle ve düzenli TANSALP kullanımıyla alışageldiğinden çok daha etkili bir şekilde düşürülebilecektir.

TANSALP aktiviteleri (Farmakolojik Özellikleri):

Analjezik (ağrı kesici), antiakne (sivilce önleyici), antiaging (yaşlanmayı önleyici), antialerjik (alerjiyi önleyici), antialkolik (alkolü bırakmayı kolaylaştırıcı), antialopesik (saç dökülmesini önleyici), antialzheimeran (bunamayı önleyici), antianemik (kansızlığı önleyici), antianoreksik (iştahsızlığı önleyici), antianksiete (sinirliliği önleyici), antiaritmik (kalp ritm bozukluğunu önleyici), antiarterosklerotik (damar kireçlenmesini önleyici), antiartritik (eklem iltihabı ve kireçlenmesini önleyici), antiastmatik (astımı önleyici), antibakteriel (bakteri öldürücü), antibiotik (mikrop öldürücü), antikanser (kanseri önleyici), antikatarakt (gözde katarakt gelişimini önleyici), antisefalajik (beyindeki olumsuz durumları önleyici), antisirotik (karaciğer sirozunu önleyici), antiçöliyak (çöliak hastalığına karşı), anticold (soğuk algınlığına karşı), antikolitik (barsak iltihabına karşı), antikonvülzan (havaleye karşı), antikoroner (kalp damarındaki olumsuzluklara karşı), antidekübitis (yaralara karşı), antidepresan (depresyonu önleyici), antidiabetik (şeker hastalığına karşı), antidot (kadmiyum, cıva, kurşun gibi vücut için zararlı maddeleri uzaklaştırıcı), antidismenoreik (adet sancılarını yokedici), antiegzema (egzemaya karşı), antiensefalitik (beyin iltihabını önleyici), antiepileptik (sara nöbetlerini önleyici), antifertility (kısırlığa karşı), antigingivitik (dişeti iltihaplarına karşı), antiglokomik (glokomu önleyici, göz tansiyonuna karşı), antihemorajik (kanamayı durdurucu), antihepatitik (hepatite karşı), antiherpetik (uçuk virüsüne karşı), antihistaminik (histamine karşı), antihiperkolesterolemik (yüksek kolesterolü düşürücü), antihiperglisemik (yüksek kan şekerini düşürücü), antihiperlipidemik (kandaki yüksek yağları düşürücü (LDL-Total kolesterol vs.)), antihipertansif (yüksek tansiyonu önleyici), antihipertiroid (guatr( tiroid hormonu yüksekliğine karşı)), antihipoglisemik (kan şekeri düşüklüğüne karşı), antiileus (barsak tıkanıklığına karşı), antiimpotans (iktidarsızlığa karşı), antiinfective (enfeksiyonlara ? iltihaba karşı), antiinfertility (kısırlığa karşı), antiinflamatuar (iltihaba karşı), antiinsomniak (uykusuzluğa karşı), antiiskemik (damar tıkanıklıklarını önleyici), antiletarjik (bitkinliğe karşı), antilösemik (kan kanserine karşı), antilupus (sistemik lupus eritematosus hastalığına karşı), antimastitik (meme iltihabına karşı), antimeasles (kızamığa karşı), antimelanomik (melanom adı verilen deri kanserine karşı), antimenorajik (adet kanaması fazlalığına karşı), antimetastatik (kanserin yayılmasını önleyici), antimigren (baş ağrısına karşı), antimyaljik (kas ağrılarına karşı), antinefritik (böbrek iltihabına karşı), antinöropatik (sinir problemlerine karşı), antiobezite (şişmanlığa karşı), antiorşitik (testis iltihabını önleyici), antiosteoartritik (kemik kireçlenmesine karşı), antiosteoporotik (kemik erimesine karşı), antiototik (kulak iltihabına karşı), antioksidan (vücuttaki oluşan oksitlenmeleri, zararlı maddeleri önleyici), antiparkinson (Parkinson hastalığına karşı), antiparotitik (tükrük bezleri iltihabını önleyici), antiperiodontitik (diş iltihabını önleyici), antipnömonik (akciğer iltihabını önleyici), antiprostatitik (prostat iltihabına karşı), antipsöriak (sedef hastalığına karşı), antipiretik (ateş düşürücü), antiretinopatik (retina problemlerine karşı), antiromatizmal (romatizmaya karşı), antiseptik (mikrop öldürücü), antispazmodik (spazmı önleyici), antistomatitik (ağız dil yaralarına karşı), antistres (strese karşı), antistroke (felce karşı), antitaşikardik (kalp çarpıntısına karşı), antitrigliserit (trigliseriti düşürücü), antitümör (tümöre karşı. İyi veya kötü huylu hücre çoğalmasına karşı) (beyin, meme, barsak, böbrek, akciğer, pankreas, deri, mide kanserlerine karşı), antiülser (ülsere karşı), antivajinit (vajina iltihabına karşı), antiviral (virüsleri öldürücü), afrodizyak (cinsel arzuyu arttırıcı), asthma preventive (astım krizlerini önleyici), cancer preventive (kanseri önleyici), cardioprotektif (kalbi koruyucu), koleretik (safra arttırıcı), cold preventive (soğuk algınlığını önleyici), sitoprotektif (hücre koruyucu), diüretik (idrar söktürücü), fungisid (mantar öldürücü), gastroprotektif (mideyi koruyucu), hepatoprotektif (karaciğeri koruyucu), immunomodülatör (bağışıklık sistemi düzenleyici), insülinogenik (insülin üretimini arttırıcı), interferonogenik (interferon üretimini arttırıcı), laksatif (kabızlığa karşı dışkılamayı kolaylaştırıcı), memory enhancer (hafızayı arttırıcı), mukolitik (balgamı sökücü), myorelaksan (kas gevşetici), osteojenik (kemik yapımını arttırıcı), radioprotektif (radyasyona karşı koruyucu), sedatif (sakinleştirici, rahatlatıcı), spermijenik (sperm üretimini arttırıcı), timoprotektif (timusu koruyucu) ve diğer vücut için önemli aktiviteler.....

Women Fire Formula 21
109.00 TL

test

Biberiyeli Bitkisel Karışık Çay
23.00 TL

Vücuttaki yağ tomurcuklarını eriterek idrar yoluyla ayılmasını sağlar.

Biberiye bitkisi tokluk hissi verir.

Acı Cehre Akdiken
55.00 TL

Acı Cehre

Acı Cehre kullanılmaya başladığından kısa bir süre sonra yaklaşık 3-4 kilo zayıflama sağlayarak en az 2 beden fark ettirmektedir. Bu mucize bitki ile bir aylık kullanım sonucunda ortalama 8-10 kilo vererek zayıflamış olacaksınız.

Yanlış duymadınız Acı Cehre alternatif tıpta dünyaca ünlü uzmanların yeni keşfi olarak zayıflamada en özel mucize bitki konumuna gelmiştir.Zayıflamanın yanı sıra kabızlık sorununa da kesin tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Bağırsakları düzenleyici, temizleyici , hücreleri yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama esnasındaki cilt sarkmalarını önler.

Acı Cehre şu ana kadar bilinen en etkili ve hızlı kilo verme takviyesidir. Acı cehre var olan tüm zayıflama ürünlerinden farklı olarak %100 bitki tableti halinde satılmaktadır. Ürünün bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanımdan hemen sonra (2-3 saat içerisinde) etkisini göstermeye başlayacaktır.

Akşam Kullanın Sabah Zayıflamış Olarak Uyanacaksınız..

Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolesterolü tamamıyla dengeleyip idrar söktürücü özelliğiyle de prostat ve böbrek rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Gaz giderici etkisiyle de karın bölgesindeki şişkinliği ve hazımsızlığı tamamıyla gidermektedir.

Acı Cehre zayıflama bitkisinin en önemli özelliğinden birisi de tamamen bitki kökenli olup içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmadığından vermiş olduğunuz kiloları ürünün kullanımını bıraktıktan sonra kesinlikle geri almıyor olmanızdır. Bu sayede tamamen Bitkisel ve Doğal şekilde sağlıklı zayıflama sağlamış olursunuz.

Zayıflamak için diyet ve egzersiz yapmaya son!
Acı Cehre size sağlıklı ve zahmetsizce kilolarınızdan kurtulma imkanı sunmaktadır. İçeriğinde bulunan %100 bitki tableti ile doğal yöntemlerle herhangi bir diyet uygulamadan zayıflayabilirsiniz.

Dünyada bugüne kadar zayıflama alanındaki başarısından devamlı olarak söz ettiren Acı Cehre ile Sağlıklı ve Doğal bir şekilde kilolarınızdan kurtulun.Zayıflamak ve kilo vermek için artık sevdiğiniz yemeklerden mahrum kalmanıza, saatlerce egzersiz yapmanıza, diyet listeleri ile boğuşmanıza gerek yok!

Yemeğinizdeki yağı anında enerjiye dönüştürerek vücutta depolanmasını önler, vücudunuzu yormaz, hızlı ve sağlıklı kilo vermenizi sağlar. Acı Cehre zayıflama bitkisinin kapsül halinde veya diğer yardımcı bitkilerle kullanılmamasındaki amacı ise taklit edilmemesi ve diğer ürünlerden ayırt edilebilmesi amacını gütmektedir.

Ürün tamamen dalından toplanıldığı gibi olup hijyenik ortamda ve usulüne uygun şekilde kullanıma hazırlanmıştır.Kabızlık giderici, bağırsak yumuşatıcı, idrar söktürücü etkileri vardır. Özellikle bağırsakları çalıştırmasıyla ünlüdür.

Acı Cehrenin modern tıpta da yeri vardır.Son yapılan araştırmalarda acı cehre meyvesinden hazırlanan özel ekstrenin kanser hücrelerinin büyümesini engellediği görülmüştür.

Acı Cehre Kullanmanın Faydalaları

Yemeklerden önce ılık su ile alınması, tokluk hissi yaratır ve nispeten fazla yemek yenmesini engeller.
Yiyecekler ile alınan yağların, midede emilmesini engeller ve mide tarafından emilim en aza indirilerek, yağ ve kalori olarak vücutta depolanmamasını sağlar. Kötü kolesterol ve trigliseridlerin atılımında etkilidir.
Yiyecekler ile bağırsaklara ulaşan besinlerin, burada emilimini en aza indirir. Diğer mineral ve vitaminler alınırken, yağlar gaita yolu ile dışarı atılır.
Hamile, emziren ve hipertansiyon hastalarının kullanması önerilmez.

Tansalp Çakşır Köklü
15.00 TL

Vücut direncini arttırır.
Fiziksel ve zihinsel dayanıklılığı arttırır.
Aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanan performans düşüklüğünü giderir.
Erkeklerde cinsel gücü, sperm sayısını ve testosteronu arttırır.
Karaciğerden çeşitli toksik maddelerin ve alkolün atılımını hızlandırır.
Karaciğer hücre yenilenmesini kolaylaştırır.
Yaşlılık etkilerinin geciktirilmesine faydalıdır. (Anti-aging etki).
Yorgunluğu azaltmak ve çalışma isteğinizi artırmak için yararlıdır.
Stres, depresyon veya diğer sert ve olumsuz koşullar altındaki vücut metabolizmasını koruyan bir tonik etkiye sahiptir.
Şeker hastalığının iyileşmesine yardımcı olabilir ve kandaki şeker, lipit ve kolesterol seviyesini düşürür. Antitümöral etkisi vardır.
Kansere karşı koruyucudur.
Anemiye (kansızlık) karşı iyi gelir ve özellikle kanser hastalarında görülen kandaki bazı eksiklikleri giderebilir.
Bağışıklık sistemini güçlendirir ve kalp-damar sistemi üzerinde olumlu etkisi vardır.
Prostat büyümesi ve iltihabında etkilidir.

L-Karnitin
47.00 TL

NANOBOLIX CARNIBOLIX, 90 KAPSÜL MİKRONİZE L-KARNİTİN

%100 saf L-karnitin içerir

- Her Kapsül 500mg saf L-Karnitin içerir

- 0 Yağ

- 0 Şeker

- Bitkisel kaynaklı HPMC jelatin

NANOBOLIX CARNIBOLIX L-Karnitin aerobik performansı arttırarak yorgunluk hissetmeden daha uzun süre egzersiz yapmayı amaçlayan ve spor esnasında dayanıklılığını arttırmayı hedefleyen sporcular için üretilmiştir.

NANOBOLIX CARNIBOLIX L-Karnitin alınan besinlerin enerjiye dönüşmesinde aktif rol oynayan besin öğesidir. Bu özelliğini vücuttaki yağın yakılması neticesinde enerjinin ortaya çıktığı yapılar olarak tanımlanabilecek mitokondrilere, vücutta bulunan yağ asitlerini taşımasından kaynaklanmaktadır.

ÜRÜN FORMU: 500mg, 90 Kapsül, PET ambalaj

KULLANIM BİLGİSİ: Günde bir (1) kapsülün su ile beraber alınması tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.

Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz.


Tansalp Kantaronlu Bitki Çayı
15.00 TL

Dahilen kantaron içerdiği hipersinden dolayı orta şiddetteki depresyona karşı özellikle menopozda bitkinlik, endişe ve sıkıntı giderici olarak kullanılır.

Bitki taşıdığı biyoflavonoitler ve hiperforinden dolayı ise yatıştırıcı, sakinleştirici bitkisel takviye ürün.

Glutabolix Mikronize L-Glutamin
57.00 TL

GLUTABOLIX %100 SAF MİKRONİZE L-GLUTAMİN

- Ultra-Mikro filtrasyon yöntemiyle elde edilmiş

- 0 Yağ

- 0 Şeker

AMINOBOLIX GLUTABOLIX yoğun bedensel aktivitede bulunan sporcuların günlük glutamin ihtiyaçlarını karşılama amacıyla hazırlanmış olan bir besin desteğidir.

AMINOBOLIX GLUTABOLIX Ultra Mikro Filtrasyonla elde edildiğinden, ağır metal veya başka bir inorganik

madde içermez.

ÜRÜN FORMLARI: 300 gram toz, PET ambalaj

KULLANIM BİLGİSİ: Günde bir (1) tatlı kaşığı (5gr) ürünün, 250ml su ile beraber alınması tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.

Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz.Anneler Günü Özel
29.00 TL


Tansalp Enginarlı
15.00 TL

Karaciğerin çalışmasını destekler ve yeni karaciğer hücrelerinin oluşmasına yardımcı olur.

Karaciğerde toksik maddelerin parçalanıp, atılacak hale gelmesine yardımcı olur.
Hepatit, sarılık ve karaciğer iltihabı problemlerinde faydalı olabilir.
Alkolün çok kullanılması sonucu gelişen siroza karşı etkili olabilir.
Ayrıca aşırı sigara içen kişiler için de önemlidir.
İyi bir kan temizleyici olup, sedef hastalığında fayda sağlayabilir.
Anne sütünü arttırır.
İdrar söktürücüdür.
Mesane ve idrar yolu iltihaplarını önler.
Göğsü yumuşatır, balgamı keser.
Kalın barsak iltihaplarına iyi gelir.
Kanımızdaki nikotin, alkol ve karbon monoksit gibi zehirleri zararsız hale getirir.
Güçlü bir antioksidan olup, serbest radikallerin etkisini azaltır.
Safra kanalları iltihabı ve hamilelikte safra akımının kesilmesi üzerine iyileştirici etkisi vardır. Böbreklerin daha iyi çalışmasına katkıda bulunarak idrar yollarındaki problemlerin giderilmesinde olumlu katkılar sağlar. Dokuları korur ve iltihap önleyicidir.

MARKAPON AYNA
1.00 TL


Düğün Aynası
69.00 TL


Pure Whey Isolate 2300 Gram
215.00 TL

NANOBOLIX WHEY PROTEIN ISOLATE

ULTRA MİKRO FİLTRE İLE ÜRETİLMİŞ, İZOLE PEYNİR ALTI SUYU PROTEİNİ

- En az %95 saflıkta

- Sadece Peynir Altı Suyu kaynaklı, Enzimatik Hidrolize izole protein

- 0 Yağ

- 0 Laktoz

- 0 Şeker

- 0 Karbonhidrat

- 0 Soya

- 0 Yumurta

Kas yapılandırılması amacıyla gerçekleştirilen spor, egzersiz ve fitnes programları esnasında “yetersiz protein alımı” kas yıkımına yol açacağından, uzun ve ağır antrenmanlara rağmen arzu edilen sonuç elde edilemez. Bu nedenle antrenman periyodunda ve sonrasında oluşan protein ihtiyacını karşılamak ve kas gelişimini hızlandırmak için peynir altı suyu proteinleri, gerek tüketim rahatlığı, gerekse sindirim kolaylığı nedenleriyle neredeyse vazgeçilemez besin kaynağıdır.

NANOBOLIX ISOLATE WHEY PROTEIN dışarıdan destek olarak protein almak isteyen sporcuların ihtiyaçlarına cevap verme amacıyla üretilmiş, yüksek oranlarda esansiyel ve dallı zincirli amino asitler içeren, tavsiye edilen servis miktarında toplam 23,60 gram protein barındıran, çok özel bir üründür.

NANOBOLIX ISOLATE WHEY PROTEIN teknik açıdan en iyi yöntem olarak kabul gören ultra-mikro filtrasyon yolu ile elde elde edilmiş, saf enzimatik hidrolize izole peyniraltı suyu tozu kaynaklı, bünyesinde yağ ve laktoz barındırmayan ancak, en az %95 protein oranına sahip olan, çok yüksek kaliteli ve özel bir üründür.

İçeriğinde laktoz veya yağ bulunmayışı sebepleri ile, diğer yöntemler ile elde edilen peynir altı suyu proteinlerine göre çok daha rahat ve hızlı sindirilir.

AROMALAR: Çikolata, Çilek ve Vanilin (Siparişinizin ardından size ulaşıldığında müşteri temsilcilerimize hangi aromayı istediğinizi bildirebilirsiniz.)

KULLANIM BİLGİSİ: Egzersiz öncesi ve/veya sonrası günde bir (1) ölçek (25gr) ürünün, 250ml su ile karıştırılarak alınması tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.

Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz.

Dermoday Salyangoz Tonik
17.00 TL

DERMODAY SALYANGOZ TONİK GRUBU

AKNE VE LEKELERE DOĞAL FORMÜL

Sorunlu ciltler için doğal ve alkolsüz bir toniktir. Kuru, normal-karma, yağlı cilt tipleri için ayrı ayrı oranlarda formüle edilmiştir .

TütüneSon
59.00 TL

tutuneson

Lida Zayıflama Kapsülü
79.00 TL

test

Tansalp Karabaşlı
15.00 TL

Ağrı kesici, yatıştırıcı, balgam söktürücü, dahilen idrar yollarında, haricen basit yaralarda mikrop öldürücü etkisi bildirilmektedir.

Bilhassa sinirsel baş ağrısı, uykusuzluk ve yüksek tansiyon gibi şikayetlerde daha etkilidir.

Tansalp Bodurotlu
15.00 TL

Kan şekeri düşürücü özelliğe sahiptir.
Pankreas ve karaciğer çalıştırıcı etkileri vardır.
İçerisinde bulunan zengin bitkilerden dolayı vücudun tüm hastalıklara karşı savunma sistemini güçlendirir.
Mantar, egzama ve sedef gibi deri hastalıklarına etkilidir.
Özellikle kanser hastalığının tedavilerine destek olarak çok güzel faydaları görüldüğü izlenmiştir.
Akciğer ve karaciğeri rahatlatır, kan dolaşımını hızlandırır ve kanı temizler.
Sinir sistemini yumuşatır.

Yer ve Yüzey Dezenfektanı 5 litre
139.90 TL

Hastenelerde kritik alanlarda dahi tüm yer ve yüzeylerin temizliği ve dezenfektanında kullanılan, aldehit içermeyen, hoş kokulu, konsantre deterjan - dezenfektan kombinasyonu.

Kullanım alanları

Surface solüsyon, hastanedeki tüm yatay ve dikey yüzeylerin özellikle PVC ve epoksi alanların, yerlerin, duvarların, ameliyathanelerin, yoğun bakım odalarının ve dier tüm alanlar ile demirbaşların dezenfeksiyonunda kullanılır.

Etki Spektrumu

Bakterisid, sporisid, virüsid ve fungusid etkilidir.

Etki süreleri

Bakterisidal: 5 Dakika
Sporlu Bakteriler: 15 Dakika
Sporosidal: 2 Saat
Virüsidal: 5 Dakika
Fungusidal: 5 Dakika

Nanomass Gainer - Kilo Aldırıcı
96.00 TL

NANOBOLIX NANOMASS GAIN - WEIGHT GAINER (KİLO ALDIRICI)

%18 PROTEİN İLE %82 KARBONHİDRAT KARIŞIMI

HER SERVİS 121.5gr KARBONHİDRAT İÇERİR

- %18 İzole Whey Proteini

- %82 Karbonhidrat

- Çok düşük ve ideal yağ oranı

- 0 Sodyum

Yüksek efor ve yoğun enerji gerektiren antremanlardaki performanslar, büyük ölçüde vücutta bulunan karbonhidrat miktarıyla orantılı seyir izlediğinden, antreman performansını koruyabilmek için hücrelerdeki karbonhidrat seviyesinin de muhafaza edilmesi gerekir. Dengeli oranda formüle edilen karbonhidrat, protein ve yağ karışımlarından oluşan ek

besinler, hücrelerdeki karbondidrat seviyesinin muhafazasına imkan tanırlar.

NANOBOLIX NANOMASS GAIN karbonhidrat ve protein karışımı alarak kilo açığını kapamak, enerji ihtiyaçlarını karşılamak veya doğru besin planlaması yapmak isteyen sporcuların ihtiyaçlarına cevap verme amacıyla üretilmiştir.

NANOBOLIX NANOMASS GAIN %18 oranda protein ve %82 oranda da karbonhidrat karışımı olarak formüle edilmiş, düşük yağ oranına sahip ve oldukça kaliteli bir üründür.

ÜRÜN FORMU: 2.4kg toz, HDPE ambalaj

AROMALAR: Çikolata ve Çilek (Siparişinizin ardından size ulaşıldığında müşteri temsilcilerimize hangi aromayı istediğinizi bildirebilirsiniz.)

KULLANIM BİLGİSİ: Günde 4 ölçek (150gr) ürünün, 450 mililitre su ile karıştırılarak alınması tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.

Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz.

Voidosterol, 40 Kapsül
47.00 TL

Sağlığı etkilemeden idrar problemlerini giderip hayatı daha rahat yaşamayı sağlamak amacı ile
kombine edilmiş doğal bir çözüm kaynağıdır.

Üriner sistemde rahatlamanın doğal yolu..
İdrar yapmaya başlamada zorluk ya da gecikme
Kesik kesik idrar yapma veya idrar kuvvetinde azalma.
Zayıf ve az idrar akımı dolayısı ile eskiden alışıldığından daha uzun sürede idrar yapma.
Mesanenin tam boşalamaması hissi. Bitirdikten sonra bir miktar idrarın sızması.
Sıklıkla geceleri idrar yapmak için kalkma.
Gün içerisinde daha sık tuvalete gitme ihtiyacı.
Yukarıdaki belirtiler size hiçte yabancı değil mi?
Çözüm VoidoSterol!


CLA 1000 Mg
49.00 TL

NANOBOLIX CLABOLIX, CLA 90 Soft-Gel

MİKRONİZE KONJUGE LİNOLEİK ASİT

Yumuşak-Kapsüller Bitkisel Kaynaklı HPMC jelatin içerir

- Her Yumuşak Kapsül 1000mg mikronize CLA içerir

- 0 Karbonhidrat

- %100 saf CLA

NANOBOLIX CLABOLIX, CLA ihtiyaç duyulan miktarda Konjuge Linoleik Asitin dışarıdan tamamlanması maksadıyla mikronize olarak üretilmiş, tek öğeli ve %100 saflıkta besin desteğidir.

NANOBOLIX CLABOLIX’in tek öğesi olan CLA, Linoleik Asitin Konjuge izomeridir. CLA esansiyel yağ asitlerinden olmasına rağmen, vücut tarafından üretilemez ve bu nedenle de dışarıdan destek olarak alınması gerekir.

ÜRÜN FORMU: 1000mg, 90 Yumuşak Kapsül, PET ambalaj

KULLANIM BİLGİSİ: Günde üç (3) jel kapsülün su ile beraber alınması tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.

Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz.

Avior Sıkılaştırıcı Jel 300 ml.
65.00 TL

test

Glikozamin Kondroitin MSM
63.00 TL

NANOBOLIX NANOFLX GLİKOZAMİN + KONDROİTİN + MSM

Üçlü karışım tablet

- D-Glikozamin Sülfat 1.500 mg,

- Kondroitin Sülfat 1.200 mg

- Metilsülfonilmetan (MSM) 900 mg

NANOBOLIX NANOFLX üç besin öğesinin bileşiminden oluşmaktadır. İçeriğine %100 sülfat olan Glikozamin ile Kondroitin ve bunlara ilave olarak bir sülfür olan ve tüm organizmalarda bulunan Metilsülfonilmetan (MSM) ilave edilmiştir.

NANOBOLIX NANOFLX bileşenleri kontrollü ortamda elde edilmiş, karıştırılmış ve üretilmiştir.

ÜRÜN FORMU: 120 Tablet, PET ambalaj

KULLANIM BİLGİSİ: Günde üç (3) tabletin su ile beraber alınması tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.

Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz.

Gingembre Ginseng (Yüksek Enerji) Zindeliğinizi Geri Kazanın !! 20 Ampul
50.00 TL

Vücut formunu ve dayanıklılığını korumak, yaşamın canlılığını ve performansını yükseltmek isteyenler için, içilebilir ampuller halinde bitki ekstreleri içeren içecek desteğidir.

Zindeliğinizi Geri Kazanın!

Ginger Ekstresi 60 mg (2.4 mg gingerol içerir)
Ginseng Ekstresi 65 mg (11.5 mg ginsenozit içerir)
Guarana Ekstresi 198 mg (19.8 mg kafein içerir)


Summer 7 Keto
59.00 TL

İçerik ekleniyor...

4 Seçenekli Sticker - Beyaz Eşya
0.00 TL


Radian Ağrı Kremi - Romatizma, Bel Ağrıları
39.00 TL

Radian Massage Cream etkin içeriği sayesinde kasları rahatlatıp, gerilimi giderir, ağrılı bölgeye hareket vererek ağrıyı engellemye yardımcı olur.

Bel fıtığı, Bel ağrılarında
Boyun fıtığı, Boyun ağrılarında
Romatizmal ağrılarda
Kireçlenmelerde
Kas spazmlarında
Adele Kas Ağrısı ve Lif Yırtılmalarında
Kulunç, Omuz Ağrılarında
Sinir Sıkışmalarında
İncinme ve burkulma,
Darbe ağrıları ve kas ezilmelerinde,
Kramplarda,
Baş ağrılarında ve benzeri durumlarda

Cilde masaj yaparak uygulanabilen, yardımcı tedavi ürünüdür.

Maltodekstrin Komplex Karbonhidrat Kilo Aldırıcı 2300 Gram
65.00 TL

NANOBOLIX NANOCARB KOMPLEKS KARBONHİDRAT

KİLO ALDIRICI, MALTODEKSTRİN

- %100 Maltodekstrin

- 0 Yağ

- 0 Tatlandırıcı

- 0 Aroma

Yüksek efor ve yoğun enerji gerektiren antremanlardaki performanslar, büyük ölçüde vücutta bulunan karbonhidrat miktarıyla orantılı seyir izlediğinden, antreman performansını koruyabilmek için hücrelerdeki karbonhidrat seviyesinin de muhafaza edilmesi gerekir. Karbonhidrat karışımlarından oluşan ek besinler, hücrelerdeki karbondidrat seviyesinin en ekonomik şekilde muhafazasına imkan tanırlar.

NANOBOLIX NANOCARB enerji ihtiyaçlarını karşılamak veya doğru besin planlaması yapmak isteyen sporcular için sadece en kaliteli glukoz polimerleri kaynaklı kompleks karbonhidratlardan üretilmiş, rahat çözülen ve oldukça kaliteli bir üründür.

NANOBOLIX NANOCARB yağ, tatlandırıcı, sukroz, fruktoz, dektroz veya kolesterol içermez. İlave tatlandırıcı veya aroma ihtiva etmediği için rahatlıkla protein tozları veya meyve suları ile karıştırılabilir.

ÜRÜN FORMLARI: 950gr ve 2,3kg HDPE ambalaj

KULLANIM BİLGİSİ: Günde 2 ölçek (50gr) ürünün, 350 mililitre su ile karıştırılarak alınması tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.
Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz.

Maurers Yağ Yakıcı
45.00 TL

Termojenik yağ yakıcı özelliği bulunan Maurers oturduğunuz yerden kilo vermenize ve metabolizma ile sindirim sistemi sorunlarını düzenlemeye yardımcı olmak için en iyi bitkiler ile hazırlanmış kilo vermenizi sağlamaya yardımcı mucize bir üründür.

Günde 1 ( bir ) adet kullanım ile iştahınızı kapayarak yemek yeme arzusunu kesmeye, içeriğindeki bileşenler ile enerjinizi korumaya, gün içerisinde yorgun ve bitkin kalmanızı önlemeye yardımcı olur.

Maurers, 36 kapsüllük bitkisel içeriği ile güçlü ve güvenli bir şekilde kilo kontrolü sağlamaya, açlık hissinizi bastırmaya, kan şekerinizi düzenlemeye, yağ kaybını hızlandırmaya yardımcı olur. Maurers'i oluşturan bitkiler antioksidan etki göstererek serbest radikallerin oluşumunu da engeller. Maurers tamamen doğal ve bitkiseldir.


T.C Tarım ve Köyişleri Baknalığının 15.09.2009 Tarih ve 5934005589 No'lu İzni İle İthal Edilmiştir.


MAURERS TERMOJENİK YAĞ YAKICI İÇERİĞİ

* Termojenik Karışım
* Garnicia Extract ( Garoka Extresi )
* L-Carnitine
* Garsinyan Ekstresi (Meyve)
* L-Carnitine
* Glycyrhiza Glabra ( Meyan Kökü )
* Proprietary Blend (Özel Karışım )
* Lycopene ( Likopen )
* Green Tea ( Yeşil Çay )
* Ginger ( Zencefil )
* Wheat Grass ( Buğday Çimi )
* Silika, Magnezyum Stearat ( İyot)

Göbek ve Basen Bölgesi : Maurers göbek ve basen bölgelerindeki yağları termojenik özelliği sayesinde (spor yapar gibi) sizi terleterek, toksinlerle birlikte dışarı atıp incelmenizi ve daha estetik görünmenizi sağlar..

İştahınızı Keser : Maurers 'in içeriğinde en kuvvetli doğal iştah kesici Sinefrin bulunur. Ayrıca iştah kesici özelliği Garcinia Cambogia, Cinnamon Bark ve Plantain ile desteklenerek en üst seviyeye ulaştırılmıştır.

Yağ Yakıcı: Yağlarınızı hızla yakarak Göbek basen ve hareketsiz bölgelerden çok kolay kilo vermenizi sağlar; (Oturduğunuz yerde terleten, spor yapar gibi kalori ve yağ yakmanızı sağlayan benzersiz Termojenik etki).

Karbonhidratları Bloke Eder: Gıdalarda bulunan kalorileri ciddi oranda absorde ederek kiloya dönüşmesini engeller.

Metabolizmayı Hızlandırır: Kilo almanın veya kilo verememenin genelde en büyük nedeni metabolizma yavaşlığıdır. Maurers'in, içeriğinde bulunan Cassia fistula (sinameki), Garcinia Cambogia, Cinnamon Bark, Plantain, Eucalyptus ve Chicory herb gibi bitkiler yeryüzünde bilinen en kuvvetli metabolizma hızlandırıcı bitkilerdir.

Enerji Verir: Yakılan yağları direk enerjiye dönüştürerek kilo verme esnasında zayıf ve güçsüz düşmenizin önüne geçer. Ayrıca içeriğinde bulunan Plantain ile vücudun ihtiyaç duyduğu direnci sağlar.Günde 1 kapsül kahvaltıdan önce bir bardak su ile alınır. Daha fazla kullanmayınız. Günde bir adetten fazla kullanımlarda metabolizma veya sindirim sisteminizde rahatsızlıklar uyandırabilir.İsimli Ayna Saat
39.00 TL


LidaSET
40.00 TL


Horse Power, Ömer Coşkun
110.00 TL

Dr. Ömer Coşkun mucize bitkisel cinsel güç artırıcı tableti.

HORSE POWER 7 dk.'da etkisini gösterir ve 7 gün boyunca maksimum cinsel performans sağlar.

Bir kutu 9 tabletten oluşur ve 9 hafta boyunca etkisini gösterir.

Tamamen bitkisel olup hiçbir yan etkisi yoktur.

Her yaşta erkek kullanabilir.

İlaçlarla etkileşimi yoktur.

Epimedium Cinsel Performans Tableti
20.00 TL

Çok yıllık çiçekli bitkidir, Çinin güneyinde bol miktarda yetişir, çapkın teke otu olarak bilinen Epimediumun diğer adları kısır otu, papaz şapkası ve peri kanatıdır. Birleşiminde Flavonlar, glikozitler, icariin ve noricariin içerir. İçerisindeki aktif madde icariin, kurutulmuş yapraklarında 3 olarak bulunur. Ekstraktlarıda İcariin oranı 60 kadar çıkabilir. Uzakdoğu? da yıllardan beri çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır ve 60?a yakın türü mevcuttur.

Zencefil, Zencefilgiller familyasının örnek bitkisidir. Anayurdunun Güneydoğu Asya olduğu sanılmakta, günümüzde Hindistan ve Malezya ile diğer bazı tropikal bölgelerde yetiştirilmektedir. Ülkemizin iklimi uygun olmadığından Türkiyede zencefil yetişmez. Yararları Çin ve Hindistanda çok eski çağlardan beri bilinen bitki, Avrupaya tüccarlar tarafından getirilip tanıtılmıştır. Zencefil zingiberon, zingiberol, fellandron, borneol, sineol sitrali içeren uçucu yağ ile nişasta, yapışkan bitki sıvısı ve reçine yönünden zengindir. Taze kökleri sökülüp dilimlenerek bazı Uzakdoğu yemeklerine katılır. Kurutulup öğütülerek toz haline getirilmiş kökleri ekmek, tatlı ve pasta yapımında kullanılır. Ayrıca zencefil tozu, baharat olarak tüketilir.Zencefilin B6 vitamini, C vitamini, kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, potasyum, manganez ve lif açısından yüksek besin değerlerine sahiptir.

Kişniş, Maydanozgiller familyasındandır. Anayurdu Akdeniz havzası olup günümüzde birçok yerde ve ülkemizde yabani bitki ya da kültür bitkisi olarak yetişmektedir. 60 cmye kadar boylanabilen bir yıllık otsu bitkidir. Kişnişin tohumunu taşıyan meyvesinde nişasta, tanen, şekerler, sabit ve uçucu yağlar bulunur. Uçucu yağında yüksek oranda coriandrol ile düşük oranda geraniol, borneol, pinen, phelladron ve asetik asit vardır.

Çakşır, Maydanozgiller familyasına dahil özellikle Hatay?da ve Doğu Anadolu?nun çoğu vilayetlerinde yaygın olarak kullanılan ve yetişen bir bitkidir. Gövdeleri silindir şeklinde veya köşeli, sarı renkli çiçekler açan yüksek boylu otlar. Yapraklar büyük, çok parçalı ve parçalar iplik şeklindedir. Çiçekler şemsiye şeklindeki durumlarda toplanmışlardır Orta ve Doğu Anadolu dağlarında yetişen diğer bir Ferula rigidula türü ?suyabu? adıyla tanınır. Bunun da çiçekleri sarı olup boyu 70-100 cm civârındadır. Birleşiminde Tanen, saponin, nişasta, reçine, uçucu yağ ve alkaloidler vardır.

Arı Sütü, işçi arıların vücudunda polenlerin sindirimi sırasında ortaya çıkan krem kıvamında bir sıvıdır; arıların başlarının iki yanındaki bezlerden salgılanmaktadır. Arı sütü, işçi arıların ve kraliçe arı adaylarının beslenmesi için petek gözlerinde depolanır ve özel olarak vakumlanarak toplanmaktadır. İşçi arılar sadece üç gün boyunca arı sütüyle beslenmekte, kraliçe arı ise tamamen arı sütüyle beslenmektedir. Sırf bu beslenme farkından dolayı işçi arılar yedi-sekiz hafta yaşadığı halde, kraliçe arı 5-7 yıl ömür sürmektedir. Ayrıca, işçi arılar kısır dişilerdir, ancak sürekli arı sütüyle beslenen kraliçe arı cinsiyet fonksiyonları tam gelişmiş, yüksek doğurganlık yeteneğine sahip bir dişidir. Arı sütünde 2.0-6.4 oranında 10 hidroksi delta-2-dekenoik asit (HDA) bulunmaktadır. Arı sütünün içeriğinde kolajen, lesitin, A, C, D ve E vitaminleri ile tüm B vitamini kompleksleri bulunmaktadır, pantotenik asit açısından oldukca zengin bir bileşimdir. Bunula beraber, fitosteroller (özellikle beta-sitosterol), enzimler, asetilkolin ve estrodiol ve testosteron gibi hormonlar da içermektedir.


Işıldayan İsimler
1.00 TL


Yer ve Yüzey Dezenfektanı 1 litre
39.90 TL

Hastenelerde kritik alanlarda dahi tüm yer ve yüzeylerin temizliği ve dezenfektanında kullanılan, aldehit içermeyen, hoş kokulu, konsantre deterjan - dezenfektan kombinasyonu.

Kullanım alanları

Surface solüsyon, hastanedeki tüm yatay ve dikey yüzeylerin özellikle PVC ve epoksi alanların, yerlerin, duvarların, ameliyathanelerin, yoğun bakım odalarının ve dier tüm alanlar ile demirbaşların dezenfeksiyonunda kullanılır.

Etki Spektrumu

Bakterisid, sporisid, virüsid ve fungusid etkilidir.

Etki süreleri

Bakterisidal: 5 Dakika
Sporlu Bakteriler: 15 Dakika
Sporosidal: 2 Saat
Virüsidal: 5 Dakika
Fungusidal: 5 Dakika

Sivilce Mendili
30.00 TL

test

RX-1 Zayıflama Kapsülü
68.00 TL

Rx-1 Termojenik Yağ Yakıcı + Göbek Basen
Eritici + Bakanlık Onaylı Zayıflama Kapsülü..

- Sadece zayıflama değil, göbek basen ve hareketsiz bölgelerdeki kiloların düşmanı.

- Türkiye deki en iyi gerçek termojenik yağ yakıcı bitkisel kapsül Rx-1 Hem bölgesel zayıflama hem genel zayıflama hem de sıkılaştırıcı muhteşem etki.

- Ayrıca şifa kaynağı antioksidan ve hormon düzenleyici bileşikler Rx-1 in içinde bir arada bulunuyor.


Rx-1 Termojenik Yağ Yakıcı

Termojenik yağ yakıcı özelliği bulunan Rx1 oturduğunuz yerden kilo vermeniz için tasarlanmış, bitkisel yağ yakıcı, metabolizma düzenleyici ve sindirim sistemi sorunları için en iyi bitkiler ile kilo vermenizi sağlayacak mucize bir üründür. Günde 1 BİR bir adet kullanım ile iştahınızı kapatarak yemek yeme arzusunu keser ve bu süre içerisinde içeriğindeki bileşenler enerjinizi koruyarak gün içerisinde yorgun, bitkin kalmanızı önler.

RX-1, 30 KAPSÜLLÜK BİTKİSEL İÇERİĞİ İLE GÜÇLÜ VE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE KİLO KONTROLÜ SAĞLAMAYA, AÇLIK HİSSİNİ BASTIRMAYA, KAN ŞEKERİNİ DÜZENLEMEYE, YAĞ KAYBINI HIZLANDIRMAYA, YARDIMCI OLUR VE ANTİOKSİDAN ETKİ GÖSTEREREK SERBEST RADİKALLERİN OLUŞUMUNU ENGELLER.
RX-1, Termojenik Yağ Yakıcı, RX1, RX 1 Ankara, RX-1 Ankara

StopTer - Terleme Önleyici
40.00 TL

Terleme sorununuz mu var?

Ellerinizde sürekli ıslaklık mı hissediyorsunuz?

İşte size mucizevi çözüm! Doğal içeriği sayesinde terlemenizi ve ter kokusunu önleyen STOPTER ile artık terleme sorununuza karşı yalnız değilsiniz. En Büyük yardımcınız STOPTER ile terleme sorunundan kurtulun!

STOPTER mükemmel formülü sayesinde ter bezi kanallarında mekanik engel oluşturur. Terin deri yüzeyine çıkmasını engelleyerek kullanıcılara uzun süreli ve etkili kuruluk sağlar. Özel formülü sayesinde terin oluşturacağı kötü kokunun oluşmasını engeller, kötü kokuyu ortamdan arındırır.

STOPTER kullanımı çok kolay ve pratiktir; sadece gece yatmadan önce temizlenip kurutulmuş bölgeye uygulanır. Geceleri ter bezleri aktif değildir, uygulamada bu önemlidir.

STOPTER etkili bir ter önleyicidir. Başlangıç olarak her gece yatmadan önce kullanılır. Ertesi gün etkisi hissedilmeye başlanacaktır. Terlemeyi 3-4 günde kesecektir. Cilt yapısına bağlı olarak farklılık gösterir. Terlemeyi 1-2 günde kestiği gözlenmiştir.

STOPTER kuruluk testini 25 güne kadar koruduğu gözlemlenmiştir. Koltuk altı terlemesinde, el ve ayak terlemesine göre daha çabuk sonuç alınır.

STOPTER SPRAY özel spreyli şişesiyle az miktarda kullanıldığı için uzun süre yeterli olacaktır. Bu açıdan da oldukça ekonomiktir.

Kullanma Talimatı:

# Stop Ter Spray kullanılmadan önce uygulanacağı bölge yıkanır ve kurulanır.
# Stop Ter Spray'i gece yatmadan önce uygulayınız.
# Ertesi sabah uygulama yapılan bölge iyice temizlenir.
# Aşırı terleme kontrol altına alınıncaya kadar uygulamaya devam edilir.
# Aşırı terleme düzene girdiğinde haftada 2 kez uygulamanız yeterlidir.

Uyarılar:

# Alerjik cilt yapısına sahip olanlar kulanmamalıdır.
# Uygulanacak bölgede tahriş ve herhangi bir lezyon olmamalıdır.
# Göz ve yüz bölgesine bulaşmamasına dikkat ediniz.

Saklama Koşuları:

# Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
# Sıcak ve ışıktan uzak tutunuz.
# Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

S3
450.00 TL


Deniz Sticker
0.00 TL


4'lu Ayna
1.00 TL


Sıvı Amino Asit
77.00 TL

NANOBOLIX %100 WHEY PROTEIN COMPLEX

İZOLE VE KONSANTRE PEYNİR ALTI SUYU PROTEİNLERİ KARIŞIMI

- Yüksek oranlı Amino Asit kaynaklı nitrojen

- Sadece İzole ve Konsantre whey kaynaklı protein

- 0 Laktoz

- 0 Şeker

- 0 Sodyum

- 0 Soya

- 0 Yumurta

Kas yapılandırılması amacıyla gerçekleştirilen spor, egzersiz ve fitnes programları esnasında “yetersiz protein alımı” kas yıkımına yol açacağından, uzun ve ağır antrenmanlara rağmen arzu edilen sonuç elde edilemez. Bu nedenle antrenman periyodunda ve sonrasında oluşan protein ihtiyacını karşılamak ve kas gelişimini hızlandırmak için peynir altı suyu proteinleri, gerek tüketim rahatlığı, gerekse sindirim kolaylığı nedenleriyle neredeyse vazgeçilemez besin kaynağıdır.

NANOBOLIX WHEY PROTEIN COMPLEX dışarıdan destek olarak protein almak isteyen sporcuların ihtiyaçlarına cevap verme amacıyla üretilmiş, esansiyel ve dallı zincirli amino asitler içeren üründür.

NANOBOLIX WHEY PROTEIN COMPLEX %30 oranda izole ve %70 oranda da konsantre peyniraltı suyu tozu proteinlerinin karışımı olarak formüle edilmiş, düşük yağ ve laktoz oranına sahip, ekonomik ancak, kategorik olarak oldukça kaliteli bir üründür.ÜRÜN FORMLARI: 950gr ve 2,3kg HDPE ambalaj

AROMALAR: Çikolata, Çilek ve Vanilin (Siparişinizin ardından size ulaşıldığında müşteri temsilcilerimize hangi aromayı istediğinizi bildirebilirsiniz.)

KULLANIM BİLGİSİ: Egzersiz öncesi veya sonrası günde bir (1) ölçek (25gr) ürünün, 250ml su ile karıştırılarak alınması tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.

Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz.

Tansalp Kekikli Bitki Çayı
15.00 TL

Bakterilere karşı etkili olduğu bilimsel yayınlarda belirtilmektedir.

Balgam söktürücü, kuru ve balgamlı öksürüklerde iyi bir rahatlatıcıdır.

Bismillah Lafzı
59.00 TL


Gold Slim
68.00 TL

test

Maurers
79.00 TL

Sınırlı sayıda stok satışı http://www.ithalmaurers.com üzerinden gerçekleşmektedir.

Son ürünlerdir, kaçırmayınız!

Lida SET
70.00 TL

test

STOPTER
50.00 TL

test

Tansalp Avakadolu Bitki Çayı
15.00 TL

Böbrek taşı ve iltihapları, safra kesesi taşı, böbrek ağrıları ve yetmezliği, idrar yolları iltihapları ve yaraları için bitkisel takviye.

Böbrek taşı ve iltihapları, safra kesesi taşı, böbrek ağrıları ve yetmezliği, idrar yolları iltihapları ve yaraları, prostat büyümesi ve iltihapları, mide ülseri, gastrit, oniki parmak bağırsağı ülseri, hazımsızlık, basur kanamaları için yararlıdır.

Bayanlarda idrar yolları iltihaplarını ve yaralarını giderir.

Mikronize Kreatin Monohidrat
40.00 TL

NANOBOLIX CREATINE, 300gr

MİKRONİZE KREATİN MONOHİDRAT

ENERJİ GÜÇ VE HACİM ARTTIRICI

- Ultra-Mikro filtrasyonla üretilmiş, %100 mikronize kreatin

- 0 Yağ

- 0 Laktoz

- 0 Karbonhidrat

- Şeker veya tatlandırıcı ilavesiz

NANOBOLIX CREATINE yoğun bedensel aktivitede bulunan sporcuların günlük kreatin ihtiyaçlarını karşılama amacıyla hazırlanmış olan besin desteğidir.

NANOBOLIX CREATINE Ultra Mikro Filtrasyonla elde edildiğinden, ağır metal veya başka bir inorganik madde içermez.

1 Servis 5 Gram : 5000 mg Creatine Monohydrate içerir

ÜRÜN FORMU: 300gr toz, PET ambalaj

KULLANIM BİLGİSİ: Günde bir (1) tatlı kaşığı (5gr) ürünün, 200ml su ile beraber alınması tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.
Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazMaltodekstrin Komplex Karbonhidrat Kilo Aldırıcı 950 Gram
41.00 TL

NANOBOLIX NANOCARB KOMPLEKS KARBONHİDRAT

KİLO ALDIRICI, MALTODEKSTRİN

- %100 Maltodekstrin

- 0 Yağ

- 0 Tatlandırıcı

- 0 Aroma

Yüksek efor ve yoğun enerji gerektiren antremanlardaki performanslar, büyük ölçüde vücutta bulunan karbonhidrat miktarıyla orantılı seyir izlediğinden, antreman performansını koruyabilmek için hücrelerdeki karbonhidrat seviyesinin de muhafaza edilmesi gerekir. Karbonhidrat karışımlarından oluşan ek besinler, hücrelerdeki karbondidrat seviyesinin en ekonomik şekilde muhafazasına imkan tanırlar.

NANOBOLIX NANOCARB enerji ihtiyaçlarını karşılamak veya doğru besin planlaması yapmak isteyen sporcular için sadece en kaliteli glukoz polimerleri kaynaklı kompleks karbonhidratlardan üretilmiş, rahat çözülen ve oldukça kaliteli bir üründür.

NANOBOLIX NANOCARB yağ, tatlandırıcı, sukroz, fruktoz, dektroz veya kolesterol içermez. İlave tatlandırıcı veya aroma ihtiva etmediği için rahatlıkla protein tozları veya meyve suları ile karıştırılabilir.

ÜRÜN FORMLARI: 950gr ve 2,3kg HDPE ambalaj

KULLANIM BİLGİSİ: Günde 2 ölçek (50gr) ürünün, 350 mililitre su ile karıştırılarak alınması tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.
Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz.

Hz Muhammed Lafzı
59.00 TL


Fix it Pro
36.00 TL

teest

Çocuk Aynası
0.00 TL


DEZ Zayıflama Tozu
169.00 TL

test

SAAT
1.00 TL


X-TRA GEL
99.00 TL

X-TRA GEL, göbek, bel ve basen inceltme, selülit düzenleyici ve sıkılaştırma konusunda devrim yaratan bir üründür. Yıllardır Hollanda'da satılan bu mucize ürün artık Türkiye'de.

Araştırmalara göre kadınların %85-98'inde belirli ölçüde selülit ve bölgesel yağlanma olduğunu göstermektedir. Dolaşım ve hormonal bozukluklar, çevresel faktörler, sağlıksız beslenme sonucu meydana gelen selülitler ve bölgesel yağlanmalar ciltte pütürlü, sertleşmiş ve muntazam olmayan portakal kabuğu gibi bir görüntüye sebep olur.

NuSlank X-Tra Gel, formülündeki guarana ve diğer bitkisel polifenollerin etkisi ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, bu bölgeleri sıkılaştırmaya, bölgesel incelmeye destek ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmada yardımcı üründür.

Tansalp Bitkisel Destek
15.00 TL

Bir zamanlar kocakarı ilacı denen şifalı bitkiler, şimdi doğal ürün satış yerlerinde boy gösteriyor. Amerika?da mesala New York?ta sıradan bir markete girdiğinizde ürünlerin yaklaşık %25?i bitkisel destek amaçlıdır.

Ülkemizde de gittikçe artan sayıda eczane, market, aktar ve hatta doktor muayenehanelerinde şifalı bitkilerle hazırlanmış preparatlar göze çarpmaktadır.

Ginseng, kedi otu, kantaron otu ve zencefil tek başına veya ilaçlarla birlikte doğal destek amaçlı kullanılıyor.

Bedeninizin bitkisel ihtimayacına yardımcı olması için hazırlanmış olan bitkisel destek çayı.

V-Pills - Penis Büyütücü
129.00 TL

V-Pills ERKEKLİK GELİŞTİRME FORMÜLÜ V-Pills
kesinlikle ilaç değil %100 bitkisel ve gıda takviyesi olarak üretilmiştir. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır ve her yaşta kullanılabilir!

Erkekler! artık endişelenmeniz için hiç bir sebep kalmadı!
Sağlık uzmanları sizin sergiliyebileceğiniz en iyiseks performansını gerçekleştirebilmeniz için V-Pills? penis geliştirme ve performans sistemini tavsiye ediyor! Hiç bir şeyi şansa bırakmayın. Doktor ve bakanlık onaylı! Alanında Türkiyede ilk defa yasal olarak satışa sunulan ürün olma özelliğini taşıyan V-Pills ilk çıktığı günden bu yana büyük ilgi görmüştür. Artık sizde bu sırra ortak olabilirsiniz! Cinsel sağlığınızda genel bir düzelme,

Penis ölçülerini arttırmaya yardımcı olmak için doğal otlardan yapılmış özel bir formüldür. Seksüel Sağlığınızı sağlayacak ve ereksiyon probleminizi giderecek, dünyanın birçok otlarından harmanlanmış özel bir formül içerir. Şimdiye kadar Sadece Amerika ve Avrupada kullanılan bu üründen hiç bir şikayet yada yan etki görülmemiştir.Şimdi bu ürünle seks hayatınız mükemmel bir hale gelecek.

Yoğun olarak yaşanan gençlik ve güçlülük hissi,
Cinsel arzuyu arttırmaya yardımcı olur,
Cinsel cazibeyi arttırmaya yardımcı olur,
Cinsel birleşmede alınan hazzı arttırmaya,
Cinsel organlara kan dolaşımını arttırmaya,
Cinsel hormonların üretimini destekler,
Sinir sistemini düzenleyici etkisi vardır.

Tansalp Mayıs Papatyalı
15.00 TL

Balgam söktürür.
Bronşiyal problemleri azaltır.
Nefes darlığına yol açan akciğer amfizemini bile iyileştirebilir.
Öksürük, aşırı ses kısıklığı, gırtlak ve bademcik iltihabı, ağız kuruluğu, ağız boşluğu iltihabı gibi üst solunum yolu problemlerinde başarıyla kullanılır.
Mide ve bağırsak iltihaplarında, ayrıca mesane mukozası iltihabında, gastrit ? ülser gibi hastalıklarda.
Allerjik olaylarda dıştan ılık çayı sürüldüğünde azaltıcı etkisi vardır.
Kırıklardan veya damar iltihaplarından kaynaklanan yaralarda, çıbanlarda, şiş ayak ve ellerde dıştan ılık çayı sürülerek kullanılır.
Gırtlak iltihabını iyileştirmeye ve gırtlak hastalıklarında da başarı sağlayabilir. Bu tür olaylarda, gün boyunca kullanılmak üzere, iki litre suya geceden 4 tatlı kaşığı bitki eklenerek demlenmeye bırakılır ve ertesi gün hafifçe ısıtılarak bir termosa doldurulur.
Gün boyunca, yudumlanarak 4 bardak çay içilir ve gerisiyle de derin gargaralar yapılır. Gırtlak, ağız boşluğu ve burun kuruluklarında da gün boyunca elden geldiğince sık gargara yapılmalıdır. Aşırı alkol ve sigara kullanımı sonucu oluşan toksik (zehirli) etkileri azaltır. Yaşlılık etkilerinin geciktirilmesine faydalıdır. (Anti-aging etki).cYorgunluğu azaltmak ve çalışma isteğinizi artırmak için yararlıdır.


Tansalp Ihlamurlu Bitki Çayı
15.00 TL

Taşıdığı müsilaj nedeni ile solunum yolları yumuşatıcısı, gıcık kesici ve ateşli soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklarda terletici bir etkisi vardır.

Sakinleştirici, spazm çözücü ve idrar arttırıcı etkilere sahiptir.

Dermoday Anti-Wrinkle Peptide Compex Cream 50ml.
119.00 TL

Dermoday anti wrinkle peptide complex cilt dokusunda oluşan kırışıklık görünümünün çok hızlı bir şekilde düzenlenmesi için özel olarak formüle edilmiş ve 12 acetyl hexapeptide3 ( argireline ) , 3 palmitoyl pentapeptide ( matrixyl ) ve palmitoyl oligopeptide içeren bir peptid kremidir.Ayrıca mavi anemon çiçeği ekstresi kinetin de ürün içeriğinde aktif dozda kullanılmıştır.Acetyl hexapeptide3 ve palmitoyl pentapeptide tüm dünyada botulinum toxin type A nın ( BOTOX ) Yegane topikal alternatifleri olarak bilinmektedir ve cilt üzerindeki büyüleyici etkileri klinik in-vivo ve in-vitro testleri ile ispatlanmıştır.Dermoday anti-wrinkle peptide complex;yüz,buyun,alın ve dekolte bölgesinde kullanım için formüle edilmiş bir üründür.

Whey Protein Complex Isolate & Concentrate 2300 Gram
165.00 TL

NANOBOLIX %100 WHEY PROTEIN COMPLEX

İZOLE VE KONSANTRE PEYNİR ALTI SUYU PROTEİNLERİ KARIŞIMI

- Yüksek oranlı Amino Asit kaynaklı nitrojen

- Sadece İzole ve Konsantre whey kaynaklı protein

- 0 Laktoz

- 0 Şeker

- 0 Sodyum

- 0 Soya

- 0 Yumurta

Kas yapılandırılması amacıyla gerçekleştirilen spor, egzersiz ve fitnes programları esnasında “yetersiz protein alımı” kas yıkımına yol açacağından, uzun ve ağır antrenmanlara rağmen arzu edilen sonuç elde edilemez. Bu nedenle antrenman periyodunda ve sonrasında oluşan protein ihtiyacını karşılamak ve kas gelişimini hızlandırmak için peynir altı suyu proteinleri, gerek tüketim rahatlığı, gerekse sindirim kolaylığı nedenleriyle neredeyse vazgeçilemez besin kaynağıdır.

NANOBOLIX WHEY PROTEIN COMPLEX dışarıdan destek olarak protein almak isteyen sporcuların ihtiyaçlarına cevap verme amacıyla üretilmiş, esansiyel ve dallı zincirli amino asitler içeren üründür.

NANOBOLIX WHEY PROTEIN COMPLEX %30 oranda izole ve %70 oranda da konsantre peyniraltı suyu tozu proteinlerinin karışımı olarak formüle edilmiş, düşük yağ ve laktoz oranına sahip, ekonomik ancak, kategorik olarak oldukça kaliteli bir üründür.

AROMALAR: Çikolata, Çilek ve Vanilin (Siparişinizin ardından size ulaşıldığında müşteri temsilcilerimize hangi aromayı istediğinizi bildirebilirsiniz.)


KULLANIM BİLGİSİ: Egzersiz öncesi veya sonrası günde bir (1) ölçek (25gr) ürünün, 250ml su ile karıştırılarak alınması tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.

Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz.

Formula 7 - Ender Saraç
62.00 TL

İçerik yükleniyor...